قیمت بیت کوین تا قبل از نصف شدن در سال 2024 خواهد رسید – پیش بینی جدید


BitQuant می گوید قیمت بیت کوین قبل از آوریل 2024 به بالاترین حد خود برای دارندگان بیت کوین خواهد رسید، اما آنچه پس از آن اتفاق می افتد حتی بزرگتر خواهد بود.

بیت کوین (BTC) پس از نصف شدن یارانه بلوک بعدی، هدف 250000 دلاری دارد، اما بالاترین رکوردهای جدید زودتر خواهد آمد.

این آخرین پیش بینی قیمت بیت کوین از BitQuant، یک مفسر محبوب رسانه های اجتماعی که آینده درخشانی را برای بزرگترین ارز دیجیتال می بیند.

BitQuant: نصف شدن بالاترین سطح تاریخ، اوج قیمت BTC نخواهد بود

در آخرین پست خود در X (توئیتر سابق) در 15 سپتامبر، نام مستعار “بانکدار مرکزی و بیت کوینر” هدف پیش از نصف کردن بیش از 69000 دلار را نشان داد.

او در بخشی از این نظر نوشت: «نه، بیت کوین قبل از نصف شدن به اوج خود نمی رسد.

بله، قبل از هاوینگ به بالاترین حد خود خواهد رسید.»

کمی بیش از شش ماه با رویداد نصف شدن بیت کوین فاصله داریم، که پاداش ماینرهای کسب شده در هر بلوک را هر چهار سال 50 درصد کاهش می دهد.

تحلیلگران پیشنهاد می‌کنند که محدودیت‌های ناشی از انتشار اثر آرام‌بخشی بر عملکرد قیمت بیت‌کوین دارد و به‌عنوان سکوی پرشی قبل از رسیدن بیت‌کوین به بالاترین سطح تاریخ عمل می‌کند.

با این حال، این به تنهایی به معنای صعودی بودن کافی برای BitQuant نیست. بیت کوین نه تنها رکورد فعلی خود را که در سال 2021 ثبت شده بود، قبل از آوریل آینده خواهد شکست، بلکه پس از شروع چرخه نصف شدن بعدی، به 250000 دلار در هر سکه خواهد رسید.

او ادامه داد: «نه، بیت کوین به 160000 دلار افزایش نخواهد یافت، زیرا اندازه هر عقب نشینی بزرگ است.

این بدان معناست که پس از نصف شدن در سال 2024 به اوج خود خواهد رسید. و بله، قیمت هدف حدود 250 هزار دلار است.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: BitQuant/X

سرمایه گذاران بیت کوین در انتخاب قیمت به نصف تقسیم شدند

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، فعالان بازار در مورد اینکه چگونه اقدام قیمت بیت کوین بر نصف شدن و عواقب آن تأثیر می گذارد، کاملاً اختلاف نظر دارند.

مطالب مرتبط: Wen ay? چرخه نصف شدن بیت کوین به سه ماهه چهارم اشاره می کند زیرا پول هوشمند “شایعات را می خرد”

برخی موافق هستند که سطوح بالاتر تا آوریل امکان پذیر است، اما بسیاری از صداهای محافظه کار همچنان باقی می مانند.

ماه گذشته، جسی مایرز، سرمایه‌گذار و نویسنده بیت‌کوین، این تصور را که BTC/USD از این پس در سطوح شش رقمی معامله می‌شود، رد کرد.

در همین حال، Filbfilb، یکی از بنیانگذاران مجموعه معاملاتی Decentrader، در مصاحبه بعدی با Cointelegraph گفت که سقف قیمت BTC قبل از نصف شدن 46000 دلار خواهد بود.

او گفت: «با فرض اینکه رویداد قو سیاه وجود نداشته باشد، ممکن است تا پایان سال به حدود 35000 دلار و احتمالاً تا 46000 دلار قبل از نصف شدن در سه ماهه اول سال 2024 افزایش یابد.

براساس داده‌های منبع ردیابی CoinGlass، بیت‌کوین در 15 سپتامبر حدود 26400 دلار معامله می‌شد که تا کنون 1.3 درصد در سپتامبر افزایش یافته است.

نمودار بازده ماهانه BTC/USD (نمایش). منبع: CoinGlass

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *