معامله گر می گوید قیمت بیت کوین باید به 26 هزار دلار برسد پس از “غیبت کتاب درسی”


به لطف افزایش 1000 دلاری کاهش قیمت بیت کوین، شورت های بیت کوین شروع به ضرر می کنند، اما مقاومت کلیدی همچنان پابرجاست.

بیت کوین (BTC) در 12 سپتامبر از پایین ترین سطح سه ماهه خود بازگشت، زیرا معامله گران نسبت به رفتار قیمت بیت کوین ابراز تردید کردند.

نمودار 1 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

با افزایش 1000 دلاری قیمت بیت کوین، شورت بیت کوین داغ می شود

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView بازگشت سریع به سطوح مشاهده شده پس از بسته شدن هفتگی جفت BTC/USD را نشان می‌دهند.

بیت کوین در روز قبل در وال استریت با ضعف ناگهانی روبرو شد و برای مدت کوتاهی به زیر 25000 دلار سقوط کرد و بدترین عملکرد خود از اواسط ژوئن را محدود کرد.

معکوس شدن بعدی، بزرگترین ارز دیجیتال را 1000 دلار دیگر بالا برد، اما در زمان نگارش این مقاله، 26000 دلار همچنان به عنوان مقاومت عمل می کرد.

منابع ردیابی زنجیره ای Material Indicators قبلاً هشدار داده بود که قیمت BTC به زودی با “آزمون پشتیبانی” روبرو خواهد شد زیرا نقدینگی پیشنهادی در پایین تر از دفتر سفارش حذف می شود.

داخل تجزیه و تحلیل پیشگیرانه پیشرفتهمتریال اندیکاتورز و دیگران اشاره کردند که “کشش هاله ای” حمایت قبلی در نهایت بازار بیت کوین را معکوس کرد و معامله گران با سرمایه بزرگ بلافاصله نقدینگی را از حدود قیمت نقدی پاک کردند.

ادامه داردکیت آلن، یکی از بنیانگذاران، پیش بینی کرد که حمایت 24750 دلاری همچنان در مسیر نزولی باقی خواهد ماند، که در زمان نگارش این مقاله همچنان ادامه دارد.

پس از بهبودی، با نام معامله‌گر محبوب Skew از جمله کسانی بود که خواستار عبور گاوها از مقاومت 26000 دلاری بودند، از جمله “فشار کوتاه کتاب درسی”.

بخشی از نظر اضافی “25.6k $ – 25.3k $ هنوز از نظر ساختار و تایید خریداران مهم است” بود. اظهار داشت.

داده‌های منبع ردیابی CoinGlass نشان می‌دهد که کل نقدینگی‌های کوتاه بیت‌کوین تا کنون در ۱۲ سپتامبر کمی بیش از ۱۲ میلیون دلار بوده است، در حالی که ۷۱ میلیون دلار در پوزیشن‌های خرید بیت‌کوین در روز قبل از دست رفته است.

نمودار انحلال بیت کوین (اسکرین شات). منبع: CoinGlass

قیمت بیت کوین: آیا حرکت بعدی در راه است؟

در همین حال، معامله گر محبوب Credible Crypto، که مثل همیشه خوش بین بود، افزایش تسلط ارزش بازار بیت کوین را به عنوان پیشگویی بالقوه حرکت صعودی بعدی قیمت BTC دید.

مطالب مرتبط: «احتمالا» دو بالای صفحه تأیید شد – 5 چیز که باید در این هفته در بیت کوین بدانید

داخل تجزیه و تحلیل X تازه در 12 سپتامبر، تسلط محلی نشان داد که روند نزولی در حال آزمایش است. این آخرین بار در اواسط ژوئن رخ داد و منجر به افزایش بیش از 7000 دلار در دو هفته شد.

برخی از نظرات همراه عبارت بودند از: “پنج روز پس از اینکه تسلط BTC روند نزولی محلی را شکست، قیمت با فشار بعدی، حرکت به 7000 دلار، از همین روال پیروی کرد.”

“با دست نخورده بودن ساختار بازار صعودی BTC، حفظ سطح 24.8k و تسلط BTC در حال ظهور، من فکر می کنم یک استدلال منطقی وجود دارد که حرکت بعدی ما قریب الوقوع است.”

تسلط بیت کوین و نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Trusted Crypto/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *