مدل قیمت بیت کوین انتظار دارد که فاز 45 هزار دلاری در ماه نوامبر رخ دهد


CryptoCon می‌گوید بیت‌کوین در مسیر رسیدن به سودهای اضافی «احتمالی» تا 30 درصد در مقایسه با سطوح فعلی قیمت BTC قرار دارد.

تحلیلگر محبوب CryptoCon می گوید بیت کوین (BTC) در مسیر رسیدن به 45000 دلار در ماه نوامبر به عنوان بخشی از چرخه قیمت کلاسیک BTC قرار دارد.

یکی رشته x خالق مدل قیمت بیت کوین در 25 اکتبر توجه خود را به مدلی بر اساس سطوح اصلاح فیبوناچی معطوف کرد.

تحلیلگر: 45000 دلار “ممکن” برای بیت کوین در ماه آینده

بیت کوین که در این هفته به بالاترین سطح 17 ماه گذشته رسید، بسیاری از فعالان بازار را پیش بینی عقب نشینی کردند، اما CryptoCon معتقد است که پتانسیل صعودی زیادی باقی مانده است.

مقایسه رفتار فعلی قیمت بیت کوین با چرخه های قبلی نشان داد که هنوز فضا برای BTC/USD وجود دارد که به سمت بالاترین حد پنج هدف الگوی فیبوناچی برای رسیدن به اوج چرخه میانی افزایش یابد.

چهار مورد از این موارد قبلا دیده شده اند و هدف چهارم حدود 3.3 درصد بالاتر از بالاترین سطح این هفته یعنی 36368 دلار باقی مانده است. در بین اینها فازهایی به نام “فازها” وجود دارد و نوامبر اکنون آخرین مهلت تکمیل فاز بعدی است.

انتقال به چرخه mid-top معمولاً حدود 2 ماه پس از پایان فاز 2 رخ می دهد. از آنجایی که اولین ماه ما در فاز 4 رو به پایان است، چرخه mid-top می تواند به سرعت در نوامبر تکمیل شود. در کامنت بیان شده است.

“ترجمه: حرکت احتمالی به بالای سطح 45k تا ماه آینده.”

نمودار فازهای فیبوناچی چرخه میانی بیت کوین. منبع: CryptoCon/X

در ادامه، CryptoCon دو سطح مقاومت کلیدی را برجسته کرد که گاوهای بیت کوین باید بر آن ها غلبه کنند تا هدف 45000 دلار به واقعیت تبدیل شود.

او گفت: «این هر دو حدود 36400 دلار هستند.

نمودار BTC/USD با سطوح مقاومت فیبوناچی. منبع: CryptoCon/X

رفتار چرخه قیمت BTC “کاملا متفاوت است”

خودش آپدیت میشه مقایسه حلقهدر همین حال، تاجر و تحلیلگر Rekt Capital یک الگوی “کاملا متفاوت” را برای بیت کوین در سال 2023 توصیف کرد.

مرتبط: “این محرک است” – آرتور هیز می گوید زمان شرط بندی روی بیت کوین است

او استدلال کرد که در این مرحله از الگوی چهار ساله خود، BTC/USD باید پشتیبانی را آزمایش کند، نه مقاومت، و چشم انداز فعلی را با وضعیت مارس 2020 مقایسه کرد.

در آن زمان، این جفت به عنوان بخشی از سقوط بازارهای بین‌المللی که با شروع همه‌گیری کووید-19 رخ داد، به پایین‌ترین حد چرخه‌ای کمی بیش از 3000 دلار رسیده بود.

او نوشت: «بیت کوین کاری کاملاً متفاوت از آنچه در سال 2019 در همان نقطه از چرخه انجام داد انجام می دهد.

مقایسه چرخه قیمت بیت کوین منبع: Rekt Capital/X

Rekt Capital در پست های X مختلف اضافه کرد که هر عقب نشینی قابل توجهی یک فرصت خرید چرخه قابل توجه است.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید