قیمت بیت کوین به هدف جدید 25 هزار دلار می رسد زیرا SEC در روز تصمیم گیری GBTC را افزایش می دهد


تجزیه و تحلیل بیت کوین، نقدینگی معلق را بالاتر و پایین تر از محدوده قیمت فعلی بیت کوین نشان می دهد و بیشتر تخفیف GBTC را پاک می کند.

بیت کوین (BTC) برای دومین روز در 13 اکتبر در حوالی 26800 دلار در نوسان بود، زیرا رگولاتورهای ایالات متحده با غول سرمایه گذاری کریپتو Grayscale مبارزه می کردند.

نمودار 1 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا. منبع: TradingView

بیت کوین در میان ابرهای نقدینگی عظیم پنهان می شود

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView تأیید کردند که قیمت بیت‌کوین نسبت به روز گذشته کمی تغییر کرده و در یک راهروی باریک حرکت کرده است.

تحلیلگران بازار بیت کوین، کاتالیزورهای بالقوه، از جمله کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) را برای تصمیم گیری در مورد درخواست تجدید نظر در مورد تصمیم دادگاه مبنی بر امتناع از اجازه یک صندوق قابل معامله در بورس بیت کوین (ETF) ارزیابی کردند.

Michaël van de Poppe، بنیانگذار و مدیر عامل MN Trading گفت: «امروز روز مهمی برای درخواست تجدیدنظر SEC در مورد تصمیم Grayscale است. نوشت بخشی از یک پست X

اگر اتفاقی نیفتد، ممکن است در هفته‌های آینده با وضعیتی مواجه شویم که بیت کوین به سمت بالا حرکت کند. “من در موقعیت طولانی هستم.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Michaël van de Poppe/X

چاپ داده‌های کلان به دنبال مجموعه‌ای از داده‌ها در طول هفته که نشان می‌داد تورم پایدارتر از انتظارات بازار است، متوقف می‌شد.

معامله گر و تحلیلگر محبوب Credible Crypto با خلاصه کردن مسیر احتمالی قیمت بیت کوین در اینجا دلیلی برای خوش بینی اندک دید.

ما در اینجا یک «نردبان» کاهش قیمت بسیار واضح و به ظاهر کنترل شده داریم. او گفت: «نقص‌ها، بازآزمایی‌ها و پیگیری‌های کم‌فراز را پاک کنید. توضیح داد در کنار یک نمودار

ما در حال خروج از پایین ترین سطح خود هستیم، بنابراین در حالت ایده آل، مایلم آن ها را قبل از یک چرخش پاک ببینم. با توجه به اینکه قیمت‌ها در بالا و پایین‌تر از ما انباشته شده‌اند، به نظر می‌رسد که اوج‌های محلی به سمت تقاضاها و سپس رد شدن پیش می‌روند، و پایین‌ترین قیمت‌های ما به سمت پیشنهادات در انتظار و تقاضای محلی راهی عالی برای ایجاد یک معکوس در اینجا به نظر می‌رسد. ببینیم اوضاع چگونه پیش خواهد رفت.”

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Trusted Crypto/X

معامله‌گر همکار Daan Crypto Trades خاطرنشان کرد که BTC/USD در منطقه‌ای بین دو ابر نقدینگی حرکت می‌کند و در صورت رسیدن قیمت نقدی به هر یک از آنها، واکنش بیشتری نشان می‌دهد.

در همین حال، معامله‌گر و تحلیلگر Rekt Capital، در صورتی که گاوها نتوانند میانگین‌های متحرک نمایی (EMA) از دست رفته در طول هفته را به دست آورند، برای بیت‌کوین هدف 25000 دلاری تعیین کرده است.

GBTC قلمرو از دست رفته را بازپس می گیرد

قبل از انقضای درخواست تجدیدنظر، صندوق سرمایه گذاری شاخص Grayscale، Grayscale Bitcoin Trust (GBTC) همچنان عملکرد بهتری داشت.

مطالب مرتبط: آیا SBF واقعاً از بیت کوین سرمایه گذاران FTX برای نگه داشتن قیمت بیت کوین زیر 20 هزار دلار استفاده کرده است؟

Grayscale گفت که روند قانونی GBTC را به عنوان یک ETF نقطه ای متمرکز می کند، که منجر به یک پیروزی اولیه می شود که باعث شد شانس شرکت در سه ماهه دوم معکوس شود.

در 11 اکتبر، GBTC کمترین کاهش خود را در ارزش خالص دارایی (قیمت نقدی بیت کوین) از دسامبر 2021 انجام داد.

طبق داده‌های منبع ردیابی CoinGlass، این تخفیف، که از نظر فنی یک حق بیمه منفی است، به -16.44 درصد رسید و اندکی بیشتر سقوط کرد.

حق بیمه GBTC، دارایی های دارایی و نمودار BTC/USD (نمایش). منبع: CoinGlass

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید