Ordswap از کاربران می خواهد پس از از دست دادن کنترل وب سایت، کلیدها را بازیابی کنند


قبل از حذف، کاربران Ordswap گفتند که وب سایت ربوده شده کاربران را به یک پیوند فیشینگ هدایت می کند.

Ordswap، بازاری که به کاربران امکان ثبت، حراج و تجارت بیت کوین Ordinals را می دهد، روشی را برای کاربران ایجاد کرده است تا کلیدهای خصوصی خود را در حالی که وب سایت در تلاش برای به دست آوردن مجدد کنترل دامنه خود است، بازیابی کنند.

در یک پست 10 اکتبر X (تویتر)، Ordswap

ساعاتی پیش، در تاریخ 9 اکتبر، Ordswap به کاربران هشدار جدی داد تا به دامنه خود متصل نشوند زیرا تحت کنترل آن نیست. او این مشکل را به Netlify، یک شرکت توسعه و میزبانی وب سایت نسبت داد.

در سرور Discord پروژه، یکی از اعضای تیم Ordswap و کاربران گزارش دادند که برای مدتی وب سایت دکمه‌ای داشت که از کاربران می‌خواست کیف پول‌های رمزنگاری خود را به منظور فیش کردن کاربران متصل کنند.

یک کاربر X گزارش شده است این دکمه یک تخلیه کننده کیف پول بود، ابزاری که به طور فزاینده ای توسط کلاهبرداران رمزنگاری محبوبیت پیدا کرد. در زمان نوشتن این مقاله، وب سایت Ordswap به طور خودکار به RelayX، یک بازار رقیب هدایت می شد.

یکی از اعضای تیم Ordswap در Discord ادعا کرد که این پروژه به دلیل نقض، تأثیری بر کلیدهای خصوصی یا دارایی‌های کاربر ندیده است، اما اضافه کرد که کاربران در صورت تعامل با سایت ممکن است در معرض خطر قرار گیرند.

عضو تیم پشتیبانی Ordswap “Bitkorn” ادعا می کند که این پروژه دارایی های کاربر را تحت تأثیر نفوذ وب سایت ندیده است. منبع: Discord

مرتبط با: هکر FTX ممکن است از آزمایش SBF به عنوان محافظ دود استفاده کند: CertiK

در اواخر سپتامبر، وب‌سایت سازنده بازار خودکار مبتنی بر اتریوم Balancer در حمله‌ای ظاهراً مشابه در معرض خطر قرار گرفت و مهاجمان تقریباً 240000 دلار وجوه دریافت کردند.

Balancer بعداً گفت که بر این باور است که مهاجمان یک حمله مهندسی اجتماعی به ارائه‌دهنده خدمات DNS EuroDNS انجام داده‌اند که به مهاجمان اجازه می‌دهد درخواستی را برای فریب کاربران برای تأیید قرارداد مخربی که کیف پول آنها را تخلیه می‌کند، درج کنند.

مجله: کلکسیونر NFT: مناظر رویایی گوتیک واقعیت مجازی قو غول پیکر… کابوس سلطنتی در OpenSea
نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید