داده های گزینه های بیت کوین پس از انقضای 1.9 میلیارد دلاری این هفته به یک نتیجه جالب اشاره می کند


انتظار می رود تعدادی از عوامل کلان و خاص رمزنگاری بر انقضای 1.9 میلیارد دلاری گزینه های بیت کوین در هفته تأثیر بگذارد.

انقضای گزینه های ماهانه 1.9 میلیارد دلاری بیت کوین (BTC) در 25 آگوست برای تعیین اینکه آیا سطح حمایت 26000 دلاری ادامه خواهد داشت یا خیر، کلیدی است. می‌توانیم فروش اخیر در بازار ارزهای دیجیتال را به تصمیم کمیسیون بورس اوراق بهادار ایالات متحده برای به تاخیر انداختن وجوه قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) نسبت دهیم، اما یک چشم‌انداز اقتصاد کلان نیز وجود دارد.

اگر تلاش‌های فدرال رزرو آمریکا برای مهار تورم کار کند، روند قوی‌تر دلار آمریکا احتمالاً ادامه خواهد داشت. این واقعیت که شاخص قدرت دلار (DXY)، معیار دلار در برابر سایر ارزها، به بالاترین سطح خود در 76 روز گذشته تا 22 آگوست رسید، به وضوح این وضعیت را آشکار کرد.

برای جلوگیری از ضرر احتمالی 380 میلیون دلار به دلیل انقضای گزینه های ماهانه BTC، گاوهای بیت کوین باید اطمینان حاصل کنند که قیمت بیت کوین تا 25 آگوست بالای 27000 دلار معامله می شود.

خرس‌های بیت‌کوین از تهدید مقررات سخت‌گیرانه استفاده خواهند کرد

گاوهای ارزهای دیجیتال اخیراً با چالش های نظارتی مواجه شده اند. این واقعیت که دو بزرگ‌ترین صرافی ارزهای دیجیتال، بایننس و کوین‌بیس، در حال حاضر با شکایت‌های قانونی با SEC مواجه هستند، این موضوع را روشن می‌کند. علاوه بر این، اولین پیروزی که ریپل در برابر SEC جشن گرفت، در حال حاضر توسط رگولاتور مورد تجدید نظر است.

علاوه بر این تحولات، صرافی Bitstamp اخیراً تصمیم خود را برای توقف خدمات سهامداری برای مشتریان مستقر در ایالات متحده اعلام کرد. یک نگرانی عمده در محیط نظارتی ایالات متحده حول طبقه بندی ETH به عنوان یک کالا یا امنیت می چرخد.

علاوه بر این، صرافی بایننس گزارش داد که پیشنهادات کارت نقدی کریپتو در آمریکای لاتین و خاورمیانه به حالت تعلیق درآمده است. این تصمیم پس از ادعاهایی مبنی بر تعلیق برداشت و سپرده یورو از طریق SEPA در 20 اوت بایننس گرفته شد. صرافی اعلام کرد که هیچ جدول زمانی قطعی برای فعال سازی مجدد این سرویس وجود ندارد.

داده ها نشان می دهد که گاوها نسبت به قیمت بیت کوین بیش از حد خوش بین هستند

مبلغ سود باز برای گزینه هایی که در 25 آگوست منقضی شده اند 1.9 میلیارد دلار است. با این حال، انتظار می رود مقدار نهایی کمتر باشد زیرا برخی از معامله گران پیش بینی می کنند سطح قیمت 29000 دلار یا حتی بالاتر باشد. اصلاح غیرمنتظره 12 درصدی قیمت بیت کوین از 14 اوت تا 19 آگوست مطمئناً سرمایه گذاران صعودی را غافلگیر کرد، همانطور که از نمودار بهره گزینه های Deribit Bitcoin مشهود است.

دریبیت گزینه های بیت کوین در حال جمع آوری علاقه باز برای 28 جولای هستند. منبع: Deribit

نسبت خرید به فروش 0.56 منعکس کننده عدم تعادل بین 1.2 میلیارد دلار سود باز تماس (تماس) و 685 میلیون دلار گزینه فروش (فروش) است. با این حال، اگر قیمت بیت کوین در ساعت 8 صبح (UTC) در 25 اوت نزدیک به 26500 دلار باقی بماند، تنها 35 میلیون دلار از این گزینه های خرید (خرید) در دسترس خواهد بود. این تفاوت به این دلیل است که اگر بیت کوین در سررسید زیر این سطح معامله شود، حق خرید بیت کوین با قیمت 27000 دلار یا 28000 دلار بی فایده است.

هدف خرس های بیت کوین زیر 26000 دلار است تا سود را به حداکثر برسانند

در زیر چهار سناریوی محتمل بر اساس عملکرد قیمت فعلی آورده شده است. تعداد قراردادهای اختیار معامله معتبر برای ابزارهای خرید (خرید) و فروش (فروش) در 25 آگوست با توجه به قیمت انقضا متفاوت است. عدم تعادل به نفع هر دو طرف سود نظری ایجاد می کند.

این تخمین تقریبی استراتژی های سرمایه گذاری پیچیده تر را نادیده می گیرد. به عنوان مثال، با فروش یک گزینه فراخوان، یک معامله گر می تواند به طور موثر تاثیر منفی در برابر بیت کوین بالاتر از یک قیمت مشخص داشته باشد. متأسفانه، هیچ راه آسانی برای پیش بینی این اثر وجود ندارد.

  • بین 25000 تا 26000 دلار: 100 تماس و 15100 فروش. نتیجه خالص 380 میلیون دلار به نفع فروش ابزار بود.
  • بین 26000 تا 27000 دلار: 1400 تماس و 11000 فروش. نتیجه خالص به نفع فروش ابزارهای 250 میلیون دلاری بود.
  • بین 27000 تا 28000 دلار: 4000 تماس و 8400 فروش. نتیجه خالص 110 میلیون دلار به نفع فروش ابزار بود.
  • از 28000 دلار تا 29000 دلار: 6000 تماس و 5300 فروش. نتیجه خالص بین گزینه های فراخوانی و قراردادی متعادل است.

به خاطر داشته باشید که برای اینکه گاوها قبل از انقضای ماهانه زمین بازی را یکسان کنند، باید از 26400 دلار به 6 درصد افزایش قیمت دست یابند. در مقابل، خرس‌ها تنها به یک اصلاح 2 درصدی کمتر از 26000 دلار نیاز دارند تا در 25 آگوست به مزیت 380 میلیون دلاری دست یابند.

با توجه به اینکه بیت کوین بارها و بارها از 21 آگوست تا 23 آگوست به زیر سطح حمایت 26000 دلار نزول کرده است، اگر این سطح قبل از انقضای گزینه ها دوباره آزمایش شود، تعجب آور نخواهد بود. علاوه بر این، با توجه به محیط نظارتی فعلی ارزهای دیجیتال، حداقل انگیزه برای گاوهای بیت کوین وجود دارد که پس از انقضای گزینه های ماهیانه 1.9 میلیارد دلاری، حرکت نزولی غالب را معکوس کنند.

این مقاله برای اهداف اطلاعاتی عمومی است و نباید مشاوره حقوقی یا سرمایه گذاری در نظر گرفته شود. دیدگاه‌ها، نظرات و دیدگاه‌های بیان‌شده در اینجا به تنهایی متعلق به نویسنده است و ممکن است منعکس‌کننده یا نماینده دیدگاه‌ها و نظرات Cointelegraph نباشد.


نویسنده: Marcel Pechman

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *