آیا بیت کوین به پایین ترین سطح محلی جدید می رسد؟ این سطوح قیمت BTC را که در آن 28 هزار دلار رد می شود، تماشا کنید


در حالی که گاوهای بیت کوین از ابتدای هفته برای شکستن حتی بالاتر تلاش کرده اند، پیش بینی های قیمت بیت کوین در مورد اتفاقات بعدی متفاوت است.

بیت کوین (BTC) پس از گشایش وال استریت در 5 اکتبر به قیمت 28000 دلار رد شد زیرا بازگشت به بالاترین سطح شش هفته شکست خورد.

نمودار 1 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا. منبع: TradingView

بیت کوین پس از آزمایش مجدد 28000 دلاری، به سرعت کاهش می یابد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView عملکرد قیمت BTC را در حالی که گاوها تلاش می‌کردند به سطوح اولیه هفته برسند، ردیابی کردند.

درست بالاتر از سطح 28000 دلار با مشکلاتی مواجه شد، اما شمع ساعتی بعدی بازار را با 2.5 درصد کاهش به 700 دلار کشاند.

اظهار نظر در مورد وضعیت موجود، منبع نظارت بر زنجیره مواد شاخص تعجب آور نبود. او گفت ابزارهای تجاری اختصاصی هشدار دهنده یک رکود جدید هستند و این زنجیره رویدادها همچنان ممکن است تکرار شود.

بخشی از اظهار داشت.

“این بدان معنا نیست که ما شاهد ابتکار دیگری نخواهیم بود، زیرا احتمالا شاهد خواهیم بود.”

در ادامه، کیث آلن، یکی از بنیانگذاران Material Instruments، محدوده معاملاتی احتمالی را برای BTC/USD مشاهده کرد و اشاره کرد که منطقه قیمت لحظه ای فعلی منطقه تغییرات “کلیدی” حمایت / مقاومت در بازارهای صعودی قبلی است.

«تا کنون میانگین‌های متحرک اصلی به عنوان مقاومت فنی (و پشتیبانی) قوی عمل می‌کنند. این احتمال وجود دارد که این محدوده در این ماه به سمت بالا شکسته شود. او گفت: «اگر این اتفاق بیفتد، بسیاری از مردم از این روند خوشحال خواهند شد. گفت X مشترکین

بسته شدن بالاتر از MA 200 هفته ای می تواند باعث افزایش هوپیوم شود. بسته شدن کمتر از MA 21 هفته ای، بیت کوین را بین 25 تا 28 هزار دلار نگه می دارد تا زمانی که چیزی خراب شود.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Keith Alan/X

در زمان نگارش این مقاله، MA 200 و 21 هفته ای به ترتیب 27970 و 27868 دلار بودند.

دیگران خوشبین تر بودند. Michaël van de Poppe، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت تجاری MN Trading، توضیح دادن بیت کوین برای غلبه بر مقاومت 30000 دلاری “بسیار آماده” است.

او گفت: «در اینجا چندین سطح از اهمیت برای بیت کوین وجود دارد نوشت در تحلیل X روز قبل.

نگه داشتن بیش از 27200 دلار ممکن است برای ادامه رشد مهم باشد، اما ترجیحاً قبل از ادامه افزایش تا 30000 دلار، آزمایش مجدد 26700 تا 26900 دلار لازم است. احساسات خیلی سریع تغییر کردند.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Michaël van de Poppe/X

معامله گر برای پایین آمدن قیمت BTC از RSI استفاده می کند

در جای دیگر، معامله‌گر محبوب و مفسر X، علی، یک روش معاملاتی قیمت بیت‌کوین را فاش کرده است که به ادعای او بالا و پایین‌های اخیر محلی را دنبال می‌کند.

مطالب مرتبط: بیت کوین همچنان در برابر “تورم تخم مرغ” از دلار آمریکا بهتر است – داده های فدرال رزرو

این شاخص حول شاخص قدرت نسبی (RSI) بود که از اواخر ماه اوت بین 30 تا 75 در بازه‌های زمانی چهار ساعته در نوسان بوده است.

“در حال حاضر RSI در 51 است. صبر خیلی مهمه! شاید بهتر باشد منتظر بمانید تا RSI به زیر 30.35 برسد تا افت را بخرید!» بخشی از نظر توصیه شده است.

علی نموداری را آپلود کرد که سیگنال کلاسیک «فروش» را از اوایل اکتبر نشان می‌داد. این نشان می‌دهد که یک سیگنال جدید «خرید» می‌تواند همراه با پایین‌ترین قیمت محلی BTC باشد.

نمودار BTC/USD با داده های RSI 4 ساعته. منبع: علی/ ایکس

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید