مطالعه: استخراج بیت کوین می تواند به کاهش انتشار جهانی تا 8 درصد کمک کند


این گزارش تاکید می کند که استخراج بیت کوین می تواند انتشارات متان هدر رفته را به انتشارات کمتر مضر تبدیل کند.

مقاله ای که توسط موسسه مدیریت ریسک (IRM) منتشر شده است به این نتیجه رسیده است که بیت کوین (BTC) پتانسیل این را دارد که یک کاتالیزور برای انتقال انرژی جهانی باشد.

دیلان کمپبل و الکساندر لارسن، اعضای گروه انرژی و انرژی های تجدیدپذیر IRM، گزارشی با عنوان «بیت کوین و انتقال انرژی: از ریسک به فرصت» منتشر کردند. این مقاله استدلال می‌کند که اگرچه BTC به دلیل مصرف انرژی آن به عنوان یک خطر تلقی می‌شود، اما می‌تواند کاتالیزوری برای انتقال انرژی باشد و منجر به راه‌حل‌های جدیدی برای مشکلات انرژی در سراسر جهان شود.

در این گزارش، نویسندگان همچنین بر عملکرد مهم انرژی و نیاز روزافزون به منابع انرژی قابل اعتماد، پاک و مقرون به صرفه‌تر تاکید کردند. علیرغم انتقاد از شدت انرژی بیت کوین، این مطالعه با نشان دادن مزایای بالقوه ای که بیت کوین می تواند برای بخش انرژی به همراه داشته باشد، دیدگاه متعادل تری را در مورد بیت کوین ارائه کرد.

مقدار متان تخلیه شده که می تواند در استخراج بیت کوین استفاده شود. منبع: IRM

بر اساس این گزارش، استخراج بیت کوین می تواند انتشار جهانی را تا 8 درصد تا سال 2030 کاهش دهد. این را می توان با تبدیل انتشار گازهای متان هدر رفته در جهان به انتشارات کم ضررتر انجام داد. این گزارش به یک مورد نظری اشاره می‌کند که می‌گوید استفاده از متان جذب شده برای تامین انرژی عملیات استخراج بیت‌کوین می‌تواند میزان متان آزاد شده در جو را کاهش دهد.

مرتبط با: تحلیلگر بلومبرگ، محور انرژی بیت کوین به چیزی دست می یابد که صنایع کمی می توانند ادعا کنند

این مقاله همچنین فرصت‌های مختلفی را ارائه می‌کند که به بیت‌کوین اجازه می‌دهد به بخش انرژی کمک کند. بر اساس این گزارش، بیت کوین همچنین می تواند با استفاده از ماینرهای بیت کوین و انتقال گرما از ماینرها به گلخانه ها، به بهره وری انرژی از طریق مدیریت شبکه برق کمک کند.

ما نشان می‌دهیم که اگرچه بیت‌کوین مصرف‌کننده برق است، اما این بدان معنا نیست که سطح بالایی از دی اکسید کربن و سایر آلاینده‌های جوی منتشر می‌کند. بیت‌کوین می‌تواند کاتالیزوری برای آینده‌ای پاک‌تر و سرشار از انرژی برای همه باشد. نویسندگان نوشتند

مجله: چگونه از رمزنگاری خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنید: کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در نظر دارند


نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید