پس از ادغام USBTC، هات 8 ذخایر بیت کوین خود استخراج شده را به 9.4 هزار افزایش می دهد


به گفته جیمی لوورتون، مدیر عامل Hut 8، کسب و کار جدید استخراج ترکیبی دارای «جریان‌های درآمد فیات بسیار متنوع» خواهد بود.

شرکت استخراج بیت کوین (BTC) کانادایی Hut 8 به جمع آوری بیت کوین از طریق استخراج خود به عنوان بخشی از قرارداد ادغام مداوم خود با استخراج کننده ارزهای دیجیتال صنعتی ایالات متحده بیت کوین (USBTC) ادامه می دهد.

هات 8 در اطلاعیه خود در 10 اکتبر اعلام کرد که 111 بیت کوین را در سپتامبر 2023 استخراج خواهد کرد و ذخایر بیت کوین استخراج خود را به 9366 بیت کوین افزایش خواهد داد.

مقدار بیت کوین استخراج شده توسط هات 8 در ماه سپتامبر نسبت به ماه قبل تقریباً 8 درصد افزایش یافته است، اما همچنان به طور قابل توجهی کمتر از می 2023 است که هات 147 بیت کوین استخراج کرد. ماینر بیت کوین طی سال گذشته شاهد کاهش قابل توجهی در سرعت استخراج خود بوده است، زیرا حجم استخراج ماهانه از 277 بیت کوین استخراج شده در سپتامبر 2022 نزدیک به 60 درصد کاهش یافته است.

با این حال، علیرغم کاهش محسوس در میزان استخراج بیت کوین به صورت ماهانه، هات 8 به استراتژی hodl خود پایبند بوده است که در بین بسیاری از ماینرهای این صنعت دیده نمی شود.

هات 8 گفت: «هیچ بیت کوینی در طول ماه فروخته نشد. این شرکت افزود: کل موجودی بیت کوین ذخیره شده در 30 سپتامبر 9366 بود که از این تعداد 7269 مورد بدون محدودیت بود.

آخرین گسترش ذخیره بیت کوین Hut 8 با استراتژی بلند مدت hodl این شرکت مطابقت دارد. بر خلاف بسیاری از ماینرهای رمزنگاری که در شرایط سخت بازار مجبور به فروش حداقل برخی از دارایی های بیت کوین استخراج شده خود شده اند، از جمله شرکت هایی مانند Core Scientific و Riot Blockchain، هات 8 همچنان به افزایش ذخیره بیت کوین خود ادامه داده است. تا سپتامبر 2022، هات 8 تقریباً 8000 بیت کوین ذخایر داشت.

در این اعلامیه، هات 8 همچنین به موفقیت قرارداد ادغام مداوم خود با USBTC اشاره کرد. انتظار می رود این تراکنش که در فوریه 2023 اعلام شد، یک کسب و کار جدید استخراج بیت کوین به نام Hut 8 Corp یا “New Hut” ایجاد کند.

مرتبط با: بیت فارمز سرعت استخراج را افزایش داد و 411 بیت کوین در ماه سپتامبر تولید کرد

در سپتامبر 2023، Hut 8 و USBTC تایید نهایی توافقنامه ادغام را از دادگاه عالی بریتیش کلمبیا دریافت کردند.

جیمی لوورتون، مدیرعامل Hut 8 گفت: «پیشرفت در جهت تکمیل معامله ما با USBTC ادامه دارد و ما از سهامداران خود که با رای موافق به ادغام حمایت قاطع خود را نشان دادند، سپاسگزاریم. وی افزود که آخرین تاییدیه دادگاه کانادا این اجازه را می دهد. این شرکت ما را به سمت یک هات 8 جدید سوق خواهد داد که «جریان‌های درآمد فیات بسیار متنوعی خواهد داشت».

مجله: Web3 Gamer: Minecraft ممنوعه، بیت کوین P2E، آیفون 15 و بازی های رمزنگاری شده و فرمول E


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید