وام دهنده بیت کوین Ledn حساب های بهره ETH و USDT را راه اندازی خواهد کرد


با تحریک درخواست‌های کاربران، شرکت سنتی وام‌دهی بیت‌کوین Ledn یک محصول بازدهی اتریوم ارائه می‌کند.

اگرچه پلتفرم وام دهی Ledn ریشه در وام دهی بیت کوین (BTC) دارد، اما پلتفرم وام دهی Ledn اعلام کرد که بازدهی اتریوم (ETH) را به دنبال تقاضاهای کاربران برای جایگزینی محافظت شده برای استقرار دستی اتر راه اندازی کرده است.

این شرکت مستقر در جزیره کیمن یک پیشنهاد ETH را به محصولات حساب‌های رشد خود اضافه کرده است، که در حال حاضر فرصت‌هایی را برای کاربران فراهم می‌کند تا سود سپرده‌های بیت‌کوین و سکه USD (USDC) خود را کسب کنند.

در اطلاعیه ای که با کوین تلگراف به اشتراک گذاشته شد، مشخص شد که کاربر راهی برای کسب سود در دارایی های ETH خود بدون نیاز به سهامداری دستی و مدیریت اتر از طریق استخرهای اشتراک مایع دارد.

وام دهنده همچنین بیان می کند که حساب های رشد به ویژه در برابر سایر محصولات و خدمات Ledn محافظت می شود. اتریوم واریز شده فقط برای طرف مقابلی در دسترس است که بازده مبلغ سپرده شده را دریافت می کند. این بدان معناست که در صورت ورشکستگی لدن بر سپرده های کاربران تاثیری نخواهد داشت.

مطالب مرتبط: کوین‌بیس پلتفرم وام‌دهی کریپتو را برای موسسات ایالات متحده راه‌اندازی می‌کند

این امر به‌ویژه با توجه به ناکامی‌های برجسته برخی از برجسته‌ترین شرکت‌های وام‌دهنده رمزنگاری در صنعت ارزهای دیجیتال صادق است. نام‌هایی مانند سلسیوس، وویجر و سه پیکان سرمایه (3AC) مشکلات احتمالی شیوه‌های وام دهی بیش از حد و مشکوک را که صنعت را آزار می‌دهند، برجسته می‌کنند.

Mauricio Di Bartolomeo، افسر ارشد استراتژی Ledn گفت که کاربران Ledn دائماً در مورد یک پیشنهاد اتر می‌شنوند و مطمئن هستند که جایگزین مناسبی برای سهام ETH خودگردان خواهد بود:

راه‌اندازی این گزینه بازده بسیار آسان‌تر از سهام ETH بومی است. با نگاهی به آینده، ما در حال کار برای گسترش پشتیبانی ETH در کل مجموعه محصولات Ledn در ماه‌های آینده هستیم.

لدن همچنین اعلام کرد که دومین حساب رشد استیبل کوین را راه‌اندازی می‌کند که در آن کاربران می‌توانند توکن‌های USDT را واریز کنند و از ۱۲ اکتبر سود کسب کنند. این پیشنهادات جدید برای کاربران ایالات متحده یا کانادا در دسترس نخواهد بود.

Ledn اولین شرکت بیت کوینی نیست که به تدریج از ارزهای دیجیتال غیر از بیت کوین پشتیبانی می کند. Casa، یک پلتفرم کیف پول غیرقانونی که به عنوان یک سرویس فقط بیت کوین شروع به کار کرد، در ژوئن 2023 ذخیره سازی ETH چند امضایی را راه اندازی کرد.

لدن همچنین در آگوست 2023 همکاری با شرکت املاک و مستغلات جزایر کیمن Parallel را اعلام کرد که به کاربران ارزهای دیجیتال امکان می دهد در املاک به عنوان وسیله ای برای به دست آوردن اقامت نهایی سرمایه گذاری کنند.

مجله: وام خانه با استفاده از رمزارز به عنوان وثیقه: آیا خطرات بیشتر از پاداش است؟


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید