وام دهنده بیت کوین کره جنوبی دلیو قصد دارد از تنظیم کننده ها شکایت کند: گزارش


رگولاتورهای مالی کره جنوبی دلیو را به کلاهبرداری و اختلاس متهم کردند و دارایی های او را در اوایل سال جاری مصادره کردند.

بنا به گزارش ها، دلیو وام دهنده بیت کوین کره جنوبی در حال آماده شدن برای طرح شکایت اداری علیه تنظیم کننده ها به دلیل تفسیر نادرست از قانون است که منجر به تحقیقات و جریمه سنگین علیه شرکت وام دهنده کریپتو می شود.

بر اساس گزارشی که در یک روزنامه محلی منتشر شده است، دلیو وام دهنده بیت کوین گفت که ادعاهای تقلب و اختلاس توسط کمیته خدمات مالی (FSC) بی اساس است. وام دهنده رمزارز ادعا کرد که رگولاتور به طور غیرمنطقی این قانون را در غیاب مقررات روشن در مورد سپرده گذاری دارایی های مجازی و محصولات مدیریتی اعمال کرده است.

این گزارش نشان می‌دهد که واحد اطلاعات مالی (FIU) از طریق اعلامیه تحریم‌ها که در اول سپتامبر منتشر می‌شود، اخراج جونگ سانگ هو، مدیرعامل Delio را توصیه کرده است. دلیو ادعا کرد که این نشانه روشنی است که مقامات مالی بر دلیو فشار می آورند تا بسته شود. کار او به جای دادن فرصتی برای احیای آنها. واحد اطلاعات مالی همچنین یک تعلیق سه ماهه کسب و کار و جریمه 1.34 میلیون دلاری (1.83 میلیارد وون) برای دلیو اعمال کرد.

این شرکت همچنین هشدار داد که دارایی های توقیف شده توسط تنظیم کننده ها می تواند عملیات آن را به خطر بیندازد.

جونگ سانگ هو، مدیر عامل دلیو گفت که این تحریم‌های واحد اطلاعات مالی فضای زیادی را برای تفسیرهای قانونی غیرمنطقی و اعمال خودسرانه باقی می‌گذارد و چنین رفتاری از سوی مقامات مالی می‌تواند صنعت دارایی مجازی داخلی را از بین ببرد.

مرتبط با: بانک‌های بریتانیا در خطر از دست دادن مجوز بستن حساب‌های بانکی مشتریان به دلیل دیدگاه‌های سیاسی هستند

موضوع اصلی اختلاف نظر در مورد تفسیر قوانین موجود در مورد اینکه آیا شرکت وام‌دهنده‌ای که با استفاده از دارایی‌های مجازی به عنوان وثیقه وام می‌دهد، اپراتور دارایی مجازی در نظر گرفته می‌شود یا خیر، و اینکه آیا عمل تحمیل قفل به منزله «نگهداری» دارایی‌های مجازی است یا خیر است. . بر اساس قانون خدمات مالی ویژه.

دلیو استدلال کرد که مشخص نیست که آیا سپرده‌های دارایی مجازی و محصولات مدیریتی تحت قانون فعلی محصولات مالی محسوب می‌شوند یا خیر. یکی از وکلای این شرکت اظهار داشت که در قوانین و مقررات در رابطه با دارایی های مجازی در رابطه با کسب و کار مدیریت دارایی مجازی هیچ حکمی وجود ندارد.

این وکیل دادگستری گفت: واحد اطلاعات مالی به طور خودسرانه سپرده های دارایی های مجازی و محصولات مدیریتی را به عنوان محصولات سرمایه گذاری مالی تفسیر می کند و در صورت تفسیر نادرست از قانون، آنها را تحریم می کند.

مجله: وام خانه با استفاده از رمزارز به عنوان وثیقه: آیا خطرات بیشتر از پاداش است؟


نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *