ون مون؟ چرخه نصف شدن بیت کوین، سه ماهه چهارم را نشان می دهد زیرا پول هوشمند شایعات را می خرد


Filbfilb می‌گوید استخراج‌کنندگان بیت‌کوین و «پول هوشمند» گروه‌های سرمایه‌گذاری هستند که باید در اواخر سال ۲۰۲۳ قیمت بیت‌کوین را تماشا کنند.

به گفته یکی از فعالان قدیمی بازار Filbfilb، بیت کوین (BTC) “بسیار بیشتر” احتمال دارد که حداقل تا سه ماهه چهارم سال 2023 در محدوده باقی بماند.

یکی رشته x تحلیلگر محبوب و یکی از بنیانگذاران بسته معاملاتی Decentrader در 25 آگوست به خوانندگان گفت که انتظار روند ثابت قیمت BTC تا پایان سال را داشته باشند.

Filbfilb: قیمت BTC به “زمان بحرانی” نزدیک می شود

بیت کوین ممکن است پس از افزایش 70 درصدی خود در سه ماهه اول، گاوها را ناامید کند، اما به گفته Filbfilb، تفاوت چندانی در عملکرد قیمت بیت کوین در این چرخه نصف شدن با پیشینیان خود وجود ندارد.

بیت کوین 1200 روز از هاوینگ قبلی گذشته است. در این دوره، بیت کوین از نظر تاریخی تقویت شده است.

با آپلود نمودارهای مقایسه ای مختلف، Filbfilb پیش بینی کرد که ماینرها باید شروع به پیشنهاد قیمت بالاتر برای نصف شدن بیت کوین کنند. این تقریباً 1276 روز پس از هر نصف شدن قبلی اتفاق می افتد.

ماینرها تشویق می شوند قبل از نصف شدن، مطمئن شوند که قیمت ها بسیار بالاتر از هزینه نهایی است. چه آنها آگاهانه تبانی کنند یا نه، تشویق می‌شوند تا قبل از اینکه درآمد نهایی‌شان به نصف برسد، قیمت‌ها را بالاتر ببرند. در سال های گذشته در بازار وجود داشت.

1276 از نصف شدن سال 2020 یک ضرب الاجل بالقوه اوایل نوامبر را برای بروز چنین رفتاری می دهد.

Filbfilb گفت: «از نقطه نظر زمان‌بندی، Q4 زمانی بحرانی برای BTC به نظر می‌رسد، جایی که ممکن است شاهد محدودیت عرضه و پول جدید ناشی از سفته‌بازی باشیم».

تا آن زمان شکسته شدن بیت کوین غیرعادی خواهد بود، احتمال تثبیت آن بسیار بیشتر است.

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: Filbfilb/X

ریسک کلان برای بیت کوین همچنان “فیل در اتاق” است

اما از هم‌اکنون تا آن زمان، منحنی‌های مختلفی می‌توانند در کمین بیت کوین، به‌ویژه سیاست‌های کلان اقتصادی ایالات متحده باشند.

مطالب مرتبط: بر اساس داده های تورم ایالات متحده، بیت کوین در سال 2023 می تواند کمتر از 20000 دلار ارزش داشته باشد.

جلسه سپتامبر کمیته بازار آزاد فدرال رزرو (FOMC) که در مورد نرخ های بهره معیار تصمیم گیری می کند، برای گاوهای دارایی دارای ریسک بسیار جالب است.

Filbfilb جهت ماکرو را به عنوان “به وضوح فیل در اتاق” توصیف کرد.

او نوشت: “اگر این بتواند ثابت بماند، من معتقدم که تئوری بازی به حقیقت می پیوندد و بیت کوین قبل از پایان سال 2023 به طور قانع کننده ای 30000 دلار خواهد شکست.”

اگر سناریوی نزولی بعدی شروع شود و بیت کوین به 20000 دلار بازگردد، بالاترین قیمت محلی سال 2023 در 31800 دلار ممکن است همچنان به قوت خود باقی بماند.

او در پایان گفت: «اگر این اتفاق بیفتد و نه برای مدت زمان بسیار کوتاهی، پس من فکر می‌کنم پمپاژ قبل از نیمه‌ها تنها می‌تواند ما را به اوج‌هایی که قبلاً دیده‌ایم در سال 2023 برساند، و شکست آن بعداً اتفاق خواهد افتاد.»

سناریوهای بالقوه BTC/USD منبع: Filbfilb/X

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، سایر تحلیلگران در حال شمارش روزها بین نصف شدن هستند و در نتیجه پیش بینی های متفاوتی از قیمت بیت کوین انجام می شود.

Pantera Capital با مدیریت دارایی هدف خود را 35000 دلار در این هفته برای هاوینگ بعدی و 148000 دلار برای رویداد پس از 2024 تعیین کرده است. یکی دیگر از پیش‌بینی‌های اخیر این بود که 100000 دلار تحت هیچ شرایطی قبل از آن نخواهد آمد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *