«خروج کامل» بیت کوین هنوز به اینجا نرسیده است زیرا قیمت بیت کوین در ماه 30000 دلار است.


زمانی که بیت کوین در وضعیت “جریان” قرار دارد، اهداف قیمت بیت کوین تا 27000 دلار افزایش می یابد.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت در 17 ژوئیه از دادن 30000 دلار خودداری کرد، زیرا ناظران در مرحله بعدی شرط بندی کردند.

نمودار 1 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

معامله گران بیت کوین اهداف نزولی را رتبه بندی می کنند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView به دنبال اقدام تحلیل‌گران قیمت BTC در هفته جدید معاملاتی بودند.

پس از یک آخر هفته به همان اندازه آرام، BTC/USD به دلیل کمبود کاتالیزور برای مبادله بین دارایی های ریسک، هیچ نشانه ای از نوسان نشان نداد.

منابع ردیابی زنجیره ای شاخص های مواد “بازار در حال تغییر است و هر دو طرف برای تسلط می جنگند” نوشت او در بخشی از آخرین تحلیل خود به نبرد بین گاوها و خرس های بیت کوین اشاره می کند.

هر بار که خرس ها شروع به افزایش سرعت می کنند، گاوها حمایت خود را با 30000 دلار تمدید می کنند. IMO هنوز خیلی زود است که یک خروج گاوی تایید شده را اعلام کنیم، زیرا ما حتی تست مقاومت قانونی را انجام نداده ایم. زمان صبر و انضباط فرا رسیده است.”

نمودار 1 هفته ای BTC/USD با میانگین متحرک 200 هفته ای. منبع: TradingView

کیت آلن، یکی از بنیانگذاران Material Indicators، پیشنهاد کرد که اگر 30000 دلار از دست برود، بیت کوین می تواند در خطوط روند کلیدی مانند میانگین متحرک 200 هفته ای در 27000 دلار پشتیبانی پیدا کند. این با پیش بینی های فعلی معامله گران محبوب که قبلاً Cointelegraph گزارش کرده بود، مطابقت داشت.

در همین حال، معامله‌گران Skew و Daan Crypto Trades به «واگرایی شدید» بین بازارهای نقدی و مشتقات اشاره کردند، به طوری که فروشندگان تمایل دارند در کوتاه‌مدت دست بالا را به دست آورند.

معامله گر سی جی، “اینجا برای من سوگیری واضحی وجود دارد” ادامه داد در کنار نموداری با هدف کمک کوتاه مدت 30000 تا 31000 دلار.

“بالا رفتن و ناکارآمدی را رد کنید – اگر از آن محدوده عبور نکنید، حداقل منتظر کاهش دامنه خواهد بود. ناکارآمدی را بازیابی کنید (و از این رو بالاترین ماه آوریل)، سپس یک بهبودی قوی دریافت می کنیم و به حالت عادی باز می گردیم.”

خبر بد برای تسلط بیت کوین؟

در جای دیگر، نگرانی در مورد کاهش تسلط بیت کوین در بازار کریپتو، ذهن فعالان بازار را به خود مشغول کرد.

مطالب مرتبط: آیا بیت کوین به عقب خواهد رسید؟ در حالی که دلار قبلا اینقدر ضعیف بود، قیمت BTC 40 هزار دلار بود.

تاجر محبوب Jibon سقوط زیر 50 درصد تسلط برای BTC را “خوب” توصیف کرد، در حالی که شرکت تجاری QCP Capital رویدادهای نظارتی ایالات متحده را به تسلط حتی کمتر در آخرین به روز رسانی بازار خود نسبت داد.

او نوشت: تسلط بیت کوین احتمالاً روند صعودی اخیر را می شکند و دوباره پایین می آید، «حداقل تا زمانی که تصمیم ETF فیزیکی BTC، یا تا زمانی که عوامل کلان دوباره وارد عمل شوند».

انتقاد قانونی هفته گذشته توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) به دلیل این ادعا که فروش آلت کوین XRP (XRP) نشان دهنده اوراق بهادار ثبت نشده است، یک مزیت متفاوت برای سرمایه گذاران بوده است.

بیت کوین که QCP آن را «به عنوان یک سکه ضد امنیتی» توصیف می کند، ممکن است با بازگشت اعتماد سرمایه گذاران ایالات متحده به آلت کوین ها از دست بدهد.

نمودار تسلط ارزش بازار بیت کوین منبع: TradingView

مجله: کارشناسان می خواهند به هوش مصنوعی «روح» انسان بدهند تا همه ما را نکشند

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *