صرافی های بیت کوین اکنون همان سهم عرضه بیت کوین را در اواخر سال 2017 دارند


پویایی عرضه بیت کوین قطعا به نفع گاوهای بیت کوین است، زیرا یکی از تحلیلگران می گوید “کشف قیمت واقعی” می تواند در نتیجه باشد.

داده ها به جایی رسید که قیمت بیت کوین (BTC) در سال 2017 در صرافی ها در بالاترین حد خود قرار داشت.

آخرین آمار ردیابی شده توسط شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره ای Glassnode نشان می دهد که کمتر از 12 درصد از عرضه بیت کوین اکنون در کیف پول های مبادله ای است.

تحلیلگر: قیمت BTC “در اوج کشف قیمت واقعی”

بیت کوین در طی افزایش قیمت بیت کوین در سال 2023 به صرافی ها بازگشت، جایی که جفت بیت کوین/دلار از پایین ترین سطح چرخه بیش از دو برابر شد.

از اواخر فروردین ماه بازگشت به روند بلندمدت خروج سکه از مبادلات آغاز شد و در این ماه به نقطه عطفی رسید.

از 10 جولای، 11.59٪ از عرضه فعلی BTC در حال حاضر در کیف پول های صرافی شناخته شده با برچسب Glassnode است. این رقم از اواسط دسامبر 2017، زمانی که بیت کوین به بالاترین سطح تاریخ 20000 دلار رسید، به این پایین نبوده است.

موجودی درصدی بیت کوین در نمودار بورس. منبع: Glassnode

ویلیام کلمنته، یکی از بنیانگذاران شرکت تحلیل ارزهای دیجیتال Reflexivity Research می گوید: «تنها 11.5 درصد از عرضه بیت کوین در صرافی ها باقی می ماند که این پایین ترین سطح در 5 سال گذشته است. نظر داد.

از نظر بیت کوین، موجودی مبادله به جایی که در مارس 2018 بود، بازگشته است، و کیف پول های شناخته شده در مجموع 2252 میلیون بیت کوین تا 10 جولای نگهداری می شوند.

موجودی بیت کوین در نمودار بورس. منبع: Glassnode

جو برنت، تحلیلگر اصلی شرکت ماینینگ Blockware، با در نظر گرفتن Coinbase به عنوان مثال، اظهار داشت که موجودی بیت کوین از زمان سقوط بازارهای متقابل در مارس 2020 بیش از نصف کاهش یافته است.

بورس ها در حال خالی شدن هستند نهایی شده است او در بخشی از آخرین کامنت توییتری خود اضافه کرد که بیت کوین را “در آستانه کشف قیمت واقعی” می بیند.

نمودار موجودی بیت کوین بیت کوین بیس. منبع: جو برنت / توییتر

نهنگ های بیت کوین در حال افزایش هستند

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، انتظارات برای کاهش قیمت بیت کوین در نتیجه کاهش عرضه و افزایش تقاضای خریداران، در کنار انتظارات مبنی بر اینکه ایالات متحده ممکن است به زودی صندوق قابل معامله در بورس قیمت بیت کوین (ETF) را تصویب کند، افزایش یافته است.

مرتبط با: شوک عرضه بیت کوین قیمت بیت کوین را به 120000 دلار خواهد رساند – Standard Chartered

برخی استدلال می کنند که پیشرفت های دیگر، به ویژه هوش مصنوعی (AI) باید تأثیر مشابهی در طول زمان داشته باشد.

در همین حال، با افزایش تعداد دارایی‌های نهنگ بیت‌کوین با بیشترین موجودی کیف پول خارج از صرافی‌ها، کاهش موجودی ارز ادامه دارد.

حدود 40 نهنگ جدید از اواخر آوریل ظهور کرده اند و در 7 ژوئیه تعداد آنها به بالاترین سطح خود از زمان فروپاشی FTX در نوامبر سال گذشته رسید.

جدول تعداد دارایی ها با موجودی بیش از 1000 بیت کوین در بیت کوین. منبع: Glassnode

یک استثنای جالب برای روند خروج از بازار سهام به شکل استخر استخراج مداوم پولین است. مقادیر زیادی بیت کوین را به بایننس ارسال کنید.

این مقاله را به عنوان NFT جمع آوری کنید برای حفظ این لحظه در تاریخ و نشان دادن حمایت خود از روزنامه نگاری مستقل در فضای رمزنگاری.

مجله: آیا باید به بچه ها «قرص نارنجی» بدهید؟ وضعیت کتاب های کودکان بیت کوین

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *