روند XRP به سمت دلار با خروج دارایی های کریپتو برای چهارمین هفته متوالی


سولانا این هفته با ادامه خط شکست بیت کوین وارد ستون خروج شد.

خروجی دارایی‌های ارزهای دیجیتال در هفته 3 تا 9 سپتامبر به 59.3 میلیون دلار رسید که جریان فعلی به 249 میلیون دلار برای چهار هفته متوالی رسید.

بیت کوین در هفته گذشته فعالیت زیادی را تجربه کرد. خروجی 68.9 میلیون دلاری با 15.2 میلیون دلار و 0.7 میلیون دلار ورودی Short Bitcoin از XRP جبران شد.

به گفته CoinShares، بی اعتمادی به بازارهای نظارتی و مالی مسئول این مجموعه است:

ما معتقدیم که نگرانی‌های مداوم در مورد تنظیم طبقه دارایی و تقویت اخیر دلار محتمل‌ترین دلایل این امر است. حجم معاملات نیز به میزان قابل توجهی 73 درصد نسبت به هفته قبل کاهش یافته است و به تنها 754 میلیون دلار در هفته رسیده است.

آخرین دور سولانا نیز هفته گذشته به پایان رسید. پس از 9 هفته ورود 14.1 میلیون دلاری، سولانا شاهد خروجی 1.1 میلیون دلاری پس از ادعای CoinShares بود که “محبوب ترین آلت کوین در بین سرمایه گذاران” است.

اتریوم همچنین در طول هفته جریان خروجی را تجربه کرد و به مراتب از بیت کوین با 4.8 میلیون دلار عقب افتاد. با مجموع خروجی سالانه 108 میلیون دلاری، CoinShares آن را “کمترین دارایی دیجیتالی مورد علاقه سرمایه گذاران ETP در سال جاری” نامید.

منبع: CoinShares.

از نظر جغرافیایی، تنها برزیل ورودی متوسط ​​0.1 میلیون دلاری را ثبت کرده است. آلمان، کانادا و ایالات متحده به ترتیب با خروجی های 20، 17.6 و 12.3 میلیون دلاری پیشتاز فعالیت بودند.

خروجی های مهمی نیز در سوئیس و سوئد وجود داشت. اولی 7.4 میلیون دلار و دومی 2.3 میلیون دلار ضرر کردند.

تحلیلگران متخصص پیش‌بینی می‌کنند که کاهش بیت‌کوین ادامه خواهد داشت و برخی انتظار دارند ارزش این ارز دیجیتال تا 20000 دلار کاهش یابد. این احساسات منفی می‌تواند به جریان‌های خروجی بیشتر کمک کند، زیرا دوره چهار هفته‌ای کنونی نشان می‌دهد بعید است آلت‌کوین‌ها تعادل جریان را به هیچ وجه مختل کنند.

مرتبط با: “احتمالا” دوبرابر تایید شد – 5 چیز که باید در مورد بیت کوین در این هفته بدانید


نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *