مایک نووگراتز: بیت کوین ETF مهر تایید SEC خواهد بود


بنیانگذار گلکسی دیجیتال معتقد است که تایید ETF بیت کوین در اصل یک قانونگذار ایالات متحده و تاییدیه دولت برای بیت کوین خواهد بود.

مایک نووگراتز می‌گوید که تصویب صندوق قابل معامله در بورس بیت‌کوین (BTC) به معنای «مهر تأیید» بیت‌کوین از سوی دولت ایالات متحده و تنظیم‌کننده اوراق بهادار آن است.

در مصاحبه ای با بلومبرگ تی وی در 12 ژوئیه، بنیانگذار شرکت سرمایه گذاری کریپتو گلکسی دیجیتال در مورد برنامه های متعدد بیت کوین ETF که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (SEC) ثبت شده است، صحبت کرد.

فکر می کنم بلک راک، اینویسکو [and] نووگراتز گفت: گروه ارائه دهندگان ETF نشانه واقعی این است که پذیرش در راه است.

او افزود که بسیاری از سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال «عصبی» هستند و تأیید ETF بیت‌کوین یک «گام اول آسان» برای بسیاری برای شروع سرمایه‌گذاری در این دارایی خواهد بود.

فقط فکر می‌کنم اگر این اتفاق بیفتد، SEC و دولت ایالات متحده مهر تایید هستند.»

نووگراتز توضیح داد که زیرساخت های عظیمی برای ETF ها وجود دارد. همراه با BlackRock، Valkyrie، Invesco، VanEck، WisdomTree، Fidelity و ETF های پیشنهادی توسط ARK Invest و صندوق مشترک 21Shares نیز برای تایید فهرست شده اند. نووگراتز معتقد است که اکثر این موارد احتمالاً تأیید خواهند شد.

“SEC یکی را تایید نمی کند، بنابراین شما این تیم های فروش غول پیکر را خواهید داشت که به افرادی که قبلا دسترسی نداشتند دسترسی داشته باشند.”

گری جنسلر، رئیس SEC، قبلاً ادعا کرده بود که “همه چیز به جز بیت کوین” در محدوده آژانس او ​​قرار می گیرد و سایر پروژه های رمزنگاری “اوراق بهادار” هستند زیرا آنها به طور کلی توسعه دهندگان شناخته شده هستند و بر اساس کار آنها سود انتظار می رود.

مرتبط با: ساده لوح نباشید – ETF بلک راک برای بیت کوین صعودی نخواهد بود

وقتی از نووگراتز پرسیده شد که آیا ETF بیت کوین گلکسی و اینویسکو می تواند قبل از پایان سال فهرست شود یا خیر، نووگراتز پاسخ های فراری داد.

او گفت: «این SEC واقعاً سرسخت و واقعاً سخت در مورد ارزهای دیجیتال است.

او افزود: “هیچ کس مهمی فرآیند فهرست بندی را طی نکرده است. ما در این فرآیند هستیم و راه طولانی و خسته کننده ای بوده است. من آن را در اینجا می گذارم.”

“من فکر می کنم ما احتمالاً به تغییر ذهن یا تغییر مدیریت در SEC نیاز خواهیم داشت تا شاهد پیشرفت واقعی در مقررات ارزهای دیجیتال در ایالات متحده باشیم.”

نووگراتز پیش بینی کرد که قیمت بیت کوین به بالاترین حد سال خواهد رسید. او گفت: “اگر تاپ خود را در بیاوری، یک پای خوب بلند می کنیم.”

مجله: چگونه افراد باهوش روی ممکوین های احمقانه سرمایه گذاری می کنند – برنامه 3 نقطه ای برای موفقیت


نویسنده: Jesse Coghlan

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *