EY می‌گوید ETF بیت‌کوین باعث ایجاد تقاضای گسترده از سوی موسسات خواهد شد


پل برودی، رهبر جهانی بلاک چین ارنست اند یانگ، گفت که بیت کوین با تقاضای سرکوب شده زیادی از سوی موسسات مواجه است، در زمانی که سرمایه گذاران از نزدیک اخبار بیت کوین ETF را دنبال می کنند.

به گفته یکی از مدیران بلاک چین در ارائه‌دهنده خدمات حرفه‌ای ارنست اند یانگ (EY)، بیت‌کوین (BTC) تقاضای زیادی از سوی سرمایه‌گذاران نهادی دارد، اما در انتظار تاییدیه صندوق قابل معامله در بورس BTC (ETF) است تا باعث افزایش خرید شود.

پل برودی، رهبر جهانی بلاک چین EY، معتقد است که بیت‌کوین با تقاضای سرکوب‌شده زیادی از سوی موسسات مواجه است، زیرا قانون‌گذاران ایالات متحده سال‌ها ETF بیت‌کوین را تایید نمی‌کنند.

برودی در 23 اکتبر چشم انداز پذیرش ارزهای دیجیتال را در CNBC Crypto Decrypted مورد بحث قرار داد و توضیح داد که تریلیون ها دلار پول سازمانی در انتظار ورود بیت کوین پس از تایید ETF BTC هستند.

کارشناس بلاک چین EY گفت: «اما هیچ یک از صندوق‌های نهادی دیگر نمی‌توانند این موارد را لمس کنند، مگر اینکه یک ETF یا نوع دیگری از فعالیت‌های قانونی مقدس وجود داشته باشد.» گفت و افزود:

«اگر به افرادی که بیت کوین می خرند نگاه کنید، آن ها آن را به عنوان یک دارایی می خرند. آنها آن را به عنوان وسیله ای برای پرداخت نمی خرند. کسانی که اتریوم را خریداری می کنند، آن را به عنوان یک پلتفرم محاسباتی برای تجارت و DeFi می خرند [decentralized finance] خدمات.”

اظهارات برودی در حالی بیان می‌شود که سرمایه‌گذاران جهانی از نزدیک فرآیند نظارت بر ارزهای دیجیتال کمیسیون امنیت و مبادلات ایالات متحده (SEC) را زیر نظر دارند، کمیسیونی که تاکنون حتی یک ETF بیت‌کوین را تایید نکرده است. تعدادی از شرکت‌ها، از جمله Grayscale Investments، ARK Investment، BlackRock و Fidelity، برای چندین محصول بیت‌کوین ETF در SEC ثبت نام کرده‌اند و منتظر پاسخ قانون‌گذاران هستند.

مرتبط با: فایل‌های مقیاس خاکستری برای ETF جدید بیت کوین در NYSE Arca

Grayscale که در آگوست 2023 برنده پرونده SEC برای بررسی لحظه ای بیت کوین ETF شد، اخیراً یک فرم ثبت نام S-3 را در SEC ثبت کرده است تا Grayscale Bitcoin Trust را در Arca بورس اوراق بهادار نیویورک فهرست کند.

به گفته اریک بالچوناس، تحلیلگر ارشد ETF بلومبرگ، آخرین تغییر در ETF بیت کوین توسط ARK Invest و 21Shares “نشانه خوبی” از پیشرفت و تاییدیه های آینده است. کارشناس ETF معتقد است تغییرات ETF که در اواسط اکتبر 2023 معرفی شد می‌تواند پاسخی مستقیم به نگرانی‌هایی باشد که SEC از صادرکنندگان ETF می‌خواهد تا به آن رسیدگی کنند.

مجله: سوالات بزرگ: آیا NSA بیت کوین را ایجاد کرده است؟


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید