بیت کوین به سمت سپتامبر قرمز حرکت می کند، اما تحلیلگران اکتبر را به عنوان “روز تماشا” پیش بینی می کنند.


تحلیلگران از سرمایه گذاران خواستند تا اواسط اکتبر را بررسی کنند، اگرچه تاریخ نشان داده است که سپتامبر معمولاً برای بیت کوین خوب نبوده است.

سرمایه گذاران بیت کوین می توانند سوار ترن هوایی شوند. در حالی که تاریخ نشان داده است که سپتامبر به طور کلی یک ماه پر فراز و نشیب برای بیت کوین است، دو تحلیلگر ETF پیشنهاد کردند که سرمایه گذاران توجه خود را به اواسط اکتبر به عنوان «روزهای مهم برای تماشا» معطوف کنند.

بر اساس داده های تاریخی، بازده ماهانه بیت کوین در 13 سال گذشته 9 بار در اواخر سپتامبر بسته شده است.

ویل کلمنته، تحلیلگر محبوب ارزهای دیجیتال به 689000 دنبال کننده X خود گزارش داد که سپتامبر “کمترین ماه بازدهی مثبت” را داشته است و روند شش ساله بازده منفی همچنان ادامه دارد.

تعدادی از عوامل دیگر نیز وجود دارد که به جاده پر دست انداز در ماه سپتامبر اشاره می کند. منابع نظارتی Materials Indicators هشدار می‌دهد که «خروج کامل» دستاوردها پس از پیروزی Grayscale بر SEC یک برنامه اقدام احتمالی برای ایالات متحده است. بزرگترین ارز دیجیتال در حال پیشرفت است.

اما در آینده، جیمز سیفارت، تحلیلگر ETF بلومبرگ، به سرمایه گذاران هشدار داد که منتظر اواسط اکتبر، دومین تاریخ تصمیم گیری برای هفت ETF بیت کوین معلق SEC (به ویژه BlackRock، Bitwise، Valkyrie، WisdomTree، VanEck، iShares و Invesco) باشند. .

مرتبط با: ETF بیت کوین بلک راک هفتمین پرونده است که توسط SEC تا 31 آگوست به تعویق افتاده است.

در 30 آگوست، اریک بالچوناس، تحلیلگر ETF سایفارت و بلومبرگ اظهار داشت که تا پایان سال جاری 75 درصد شانس دریافت تاییدیه ETF بیت کوین وجود دارد. تاریخ های اواسط اکتبر آخرین مهلت SEC، حداقل در سال 2023 خواهد بود.

علاوه بر این، سیفارت خاطرنشان کرد که انتظار می رود در آخرین دور پرونده های ETF بیت کوین تاخیرهای زیادی وجود داشته باشد و اگر هفته گذشته در مهلت های اولیه تصویب شود، شوکه خواهد شد.

قیمت بیت کوین که برای مدت کوتاهی با انتشار اخبار سیاه و سفید روند صعودی داشته است، طبق داده های CoinGecko در 24 ساعت گذشته 4.5 درصد کاهش یافته است و در حال حاضر به 26066 دلار تغییر می کند.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت می کنید؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در این مورد نظر دارند
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *