«تقاطع مرگ» بیت‌کوین نشان می‌دهد که قیمت بیت‌کوین با کاهش یک هزار دلاری، سود Uptober را از بین می‌برد


قیمت بیت کوین در حال حذف تمام سودها از ابتدای ماه تا به امروز است زیرا سرمایه گذاران بیت کوین پیش بینی می کنند که 27000 دلار برای مدت طولانی باقی نخواهد ماند.

بیت کوین (BTC) در 11 اکتبر سقوط کرد و اولین آزمایش واقعی 27000 دلاری خود را از ابتدای ماه مشاهده کرد.

نمودار 1 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

تلاش قیمت بیت کوین برای حمایت پس از “تقاطع مرگ” روزانه

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView کاهش روزافزون قیمت‌های BTC را در یک شبه دنبال کردند، از جمله حرکت به ۲۶۹۷۸ دلار در Bitstamp.

بدین ترتیب بیت کوین برای اکتبر کامل شد و تمام سودهایی را که پس از بسته شدن سپتامبر مشاهده می شد پاک کرد.

معامله‌گر محبوب Skew در تجزیه و تحلیل عملکرد روزانه، به تعامل بین دو میانگین متحرک (MAs) و همچنین به اصطلاح “تقاطع مرگ” اشاره کرد.

او خاطرنشان کرد که در ماه مارس، MA 100 روزه از همتای 200 روزه خود عبور کرد. این به طور سنتی یک رویداد “صلیب طلایی” است که نشانه عروج آینده است.

بخشی از نظر X این بود: “ما از نظر فنی در اینجا صلیب مرگ را داشته ایم، بنابراین اگر پایین تر برویم، در نهایت به یک فشار متمایل می شویم و 200D MA را قبل از ترند دوباره آزمایش می کنیم.” خواندن.

نمودار روزانه نشان می دهد که MA 200 روزه علیرغم افزایش های اولیه “Uptober” به عنوان مقاومت سخت برای BTC/USD عمل می کند. از زمانی که صلیب مرگ در 9 اکتبر تایید شد، این جفت تقریبا 1000 دلار یا 3.4 درصد ضرر کرده است.

نمودار 1 روزه BTC/USD با 100، 200 MA. منبع: TradingView

در بازه‌های زمانی کوتاه‌تر، Skew 27,300 دلار و 26,800 دلار را به عنوان سطوح کلیدی برجسته کرد.

او نوشت: «با از دست دادن روند متحرک نمایی 4 ساعته، خرس‌ها در اینجا کنترل قیمت دارند که اگر قیمت به بالای 27.3 دلار برسد، به عنوان قدرتی تلقی می‌شود.

مهمتر از آن، هر بازیابی باید از اینجا به صورت نقطه ای انجام شود، که این فشار را رد نمی کند. زیر 26.8 هزار دلار، این به نظر من ضعیف است.

تاجر دیگر کریپتو تونی توضیح داد که بیت کوین کوتاه بود که باعث تغییر شد زیرا بیت کوین به زیر 27200 دلار سقوط کرد.

در همین حال، معامله گر محبوب Jelle اذعان کرد که سطح فعلی 27000 دلار ناشی از بهبود یا سقوط است و اشاره کرد که “نقدینگی استفاده نشده در حال تخلیه است.”

بخشی از آخرین اظهار نظر او این بود: “من انتظار خرید سریعتری را دارم – این نشان می دهد که بازار می خواهد پایین تر حرکت کند.” اضافی.

آیا بیت کوین قبل از نصف شدن به «پایین ماکرو» خود می رسد؟

رفتار فعلی قیمت بیت کوین دیدگاه های محافظه کارانه را در مورد چگونگی تکامل بیت کوین در ماه های آینده بیشتر تقویت کرده است.

مطالب مرتبط: قیمت بیت کوین تا نصف شدن در سال 2024 به 46 هزار دلار می رسد – مصاحبه با Filbfilb

در میان کسانی که سطوح پایین تری (از جمله بازگشت به 20000 دلار) را حفظ کردند، معامله گر و تحلیلگر محبوب Rekt Capital بود.

Rekt Capital تکرار کرد که نمودار هفتگی BTC/USD پس از چشم‌داشتن به یک شکست بلندمدت بالقوه از اوج‌های جولای، تا کنون فاقد پایین‌ترین سطح کلان بالاتر برای اواخر سال 2022 است.

یکی گرافیک همراه او هدفی در حدود 20000 دلار برای آن به عنوان بخشی از رویداد بعدی نصف کردن یارانه بلاک بیت کوین در آوریل 2024 تعیین کرد.

در صورت یک ضربه پایین کلان، به نظر می رسید که بیت کوین رفتار سال 2019، سال قبل از آخرین نصف شدن را تکرار کند.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Rekt Capital/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید