چرخه بیت کوین در حال تغییر است – جیمی کوتس، تحلیلگر بلومبرگ، چگونگی و چرایی آن را توضیح می دهد


اپیزود این هفته از Market Talk به چگونگی تغییر چرخه بیت کوین و تأثیر آن بر نصف شدن آینده می پردازد.

در آخرین قسمت کوین تلگراف گفتگوهای بازارمیزبان ری سالموند با جیمی کوتس، تکنسین بازار و تحلیلگر بازار ارزهای دیجیتال در بلومبرگ اینتلیجنس صحبت می کند.

کوتس در پاسخ به این سوال که آیا اقدام قبل و بعد از نصف شدن بیت کوین (BTC) با چرخه های قبلی به دلیل تغییر در سیاست پولی جهانی متفاوت است یا خیر، گفت:

من بیشتر سال در مورد این موضوع می نویسم. ما در این زمینه چندین پایه قوی داریم، اما در نهایت نقدینگی چیزی است که دارایی‌های ریسک را هدایت می‌کند. هرچه این چرخه انقباض بیشتر ادامه یابد و شاهد افزایش بیکاری و استرس بیشتر در بخش بانکی باشیم، ممکن است مشکلات بیشتری برای دارایی های پرخطر مانند بیت کوین وجود داشته باشد.

مرتبط با: آینده استخراج بیت کوین و نصف شدن بیت کوین

علیرغم چشم انداز منفی اقتصاد کلان، کوتس پیشنهاد کرد:

ما ممکن است به پایان نزدیک شویم. هنوز استرس اساسی زیادی در سیستم بانکی ایالات متحده و سایر بخش‌های اقتصادی وجود دارد. من فکر می‌کنم این کمی متفاوت از سایر چرخه‌های بیت‌کوین است که دیده‌ایم، اما در نهایت مردم باید آن را حفظ کنند. در نظر داشته باشید که ما در یک سیستم پولی مبتنی بر پول واقعی و اعتباری زندگی می‌کنیم و به ناچار “این مورد نیاز خواهد بود. این می‌تواند بازگشتی به نوعی تسهیل باشد، زیرا اساساً سیستم نمی‌تواند تورم‌های بلندمدت را مدیریت کند. بنابراین. هنوز هم بیت کوین و تا حدودی دارایی های رمزنگاری شده که برنامه های تورم را کنترل می کنند، زمانی که کارها شروع به شروع مجدد کنند، به خوبی عمل می کنند.

قسمت کامل برنامه را تماشا کنید تا درباره دیدگاه‌های کوت در مورد ماکرو، بیت‌کوین، اتریوم، آلت‌کوین‌ها و استیبل کوین‌ها بیشتر بدانید. گفتگوهای بازار در کانال جدید YouTube Markets و Research Cointelegraph. همچنین فراموش نکنید که روی دکمه “لایک” و “اشتراک” کلیک کنید تا از آخرین مطالب ما مطلع شوید.


نویسنده: Ray Salmond

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *