جریان ورودی به صندوق‌های متقابل کریپتو در حال افزایش است زیرا بیت‌کوین ۹۹ درصد بار را حمل می‌کند


با این حال، اتریوم شاهد خروج 2 میلیون دلاری بود و دارایی با بیشترین خروجی تا به امروز باقی مانده است.

بیت کوین همچنان به حمایت از بازار ادامه می دهد زیرا جریان ورودی دارایی های دیجیتال برای چهارمین هفته متوالی با 137 میلیون دلار ورودی شاهد اقدامات مثبتی بود.

به گفته CoinShares، این مبلغ کل چهار هفته را به 742 میلیون دلار می‌رساند – خروجی‌های نه هفته‌ای قبل از شروع سری را هموار می‌کند و بزرگترین ورود را از سه ماهه چهارم سال 2021 نشان می‌دهد.

ادامه حرکت مثبت را می توان به چندین عامل نسبت داد، از جمله پیروزی جزئی اخیر برای جامعه ارزهای دیجیتال در قالب یک حکم قانونی در پرونده کمیسیون بورس و اوراق بهادار علیه ریپل.

مطالب مرتبط: SEC ممکن است سال‌ها منتظر استیناف پرونده ریپل – برد گارلینگ هاوس باشد

توکن XRP (XRP) با خبر این تصمیم افزایش یافت و بازار با یک هفته فعالیت برای ارز دیجیتال همین کار را انجام داد و به طور کلی در “شاخص ترس و طمع” به امتیاز 56 رسید – که نشانگر “طمع” یا افزایش مثبت است. با وجود چهار هفته ورود مثبت، شاخص تا 17 جولای به رتبه “خنثی” بازگشت.

بیت کوین (BTC) با 99 درصد از کل ورودی ها و مجموع 140 میلیون دلار در هفته، سهم شیر از کل ترافیک صندوق ها را به خود اختصاص داد. برخی از این سودها با خروج از ارزهای دیجیتال دیگر، از جمله 2 میلیون دلار دیگر برای اتر (ETH) – که دارایی با بیشترین خروج کل تا به امروز در سال جاری است، جبران شد.

با گسترش تسلط بیت کوین بر بازار، ارزش کل بازار هفته به هفته اندکی افزایش یافته است که نشان دهنده کاهش قیمت برای بزرگترین ارز دیجیتال است. طبق گزارش TradingView، از 17 جولای، تسلط بیت کوین در بازار حدود 50.18 درصد کاهش یافته است.

از نظر جغرافیایی، آهنگ یکسان است. ایالات متحده و کانادا میزبان اکثریت قریب به اتفاق فعالیت دارایی های دیجیتال بودند، با 109 میلیون دلار برای اولین و 28 میلیون دلار برای دومین.

در بسیاری از مناطق دیگر خروجی وجود داشت. استثناء سوئیس بود که با 3.3 میلیون دلار ورودی از بازار اروپا بهتر عمل کرد و مجموع ماهانه خود را به 12.2 میلیون دلار رساند.
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *