در میان «بازنشانی» قیمت بیت کوین RSI، گاوهای بیت کوین برای بازپس گیری 30000 دلار مبارزه می کنند.


بیت کوین در حال بازگشت به دوران طناب کشی بالای مرز 30000 دلار است و اقدام قیمت بیت کوین به قیمت هفته های صعودی RSI تمام می شود.

بیت کوین (BTC) در افتتاحیه وال استریت در 18 جولای به پایین ترین حد ماه جدید رسید زیرا گاوها از حمایت 30000 دلاری خودداری کردند.

نمودار 1 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

قیمت بیت کوین: مقاومت سنگین روند نزولی هفتگی را به خطر می اندازد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که قیمت بیت کوین در ماه جولای پس از بهبودی متوسط ​​از بدترین بالاترین قیمت خود در تاریخ 29675 دلار کاهش یافت.

یک نشانه کوچک از حرکت صعودی و کاهش شاخص قدرت نسبی (RSI) امید کمی را برای کسانی که به دنبال بازگشت به بالاتر هستند ارائه کرد.

بازه‌های زمانی طولانی‌تر نیز اکنون به طور فزاینده‌ای شکننده به نظر می‌رسند، زیرا معامله‌گران همچنان اهداف نزولی را تا 27000 دلار ارائه می‌کنند.

رکت کپیتال، معامله گر و تحلیلگر می گوید: «بعد از عبور از مقاومت 30600 دلاری، بیت کوین در نهایت تا حد از دست دادن پایین ترین سطح رد شد. نظر داد در مورد نمودار 1 هفته ای.

«بستن هفتگی پایین‌تر از «پایین» این ضرر را تأیید می‌کند و تا زمانی که این HL به عنوان مقاومت عمل می‌کند… ~ 29300 دلار ممکن است بعدی باشد».

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: Rekt Capital/Twitter

برخی دیگر مشتاق بودند که فراتر از اصلاحی فعلی نگاه کنند و پتانسیل تغییر روند صعودی در سال 2023 را مشاهده کردند.

از آنجایی که بیت کوین در زیر مقاومت ادغام می شود، RSI تقریباً به طور کامل به صفر رسیده است. معامله‌گر محبوب Jelle، یک مظنه در پشتیبانی را در اینجا پیدا کنید و می‌توانیم برای تست دیگری از سطح مقاومت اصلی برویم. اضافی در بخشی از تحلیل شبکه های اجتماعی روز.

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: Jelle/Twitter

“تنظیم مجدد” RSI متریک روزانه را به سطوحی رساند که آخرین بار در اواسط ژوئن مشاهده شده بود، جایی که BTC/USD هنوز حدود 26000 دلار معامله می شود.

محدوده بیت کوین پایین برای یک “جارو”

در ادامه موضوع RSI، معامله‌گر محبوب و میزبان پادکست اسکات ملکر معروف به “گرگ همه خیابان‌ها” 28600 دلار را به عنوان یک هدف احتمالی برگشت دید.

مطالب مرتبط: قیمت بیت کوین در 30000 دلار گیر کرده است – در اینجا 3 دلیل وجود دارد

او گفت: «نمودار روزانه یک روند نزولی زیاد خرید بیش از حد را نشان می‌دهد، که سیگنال بالای مورد علاقه من است. سریال توییتر در 17 جولای

“این برای واگرایی های متعدد ساخته شده است و نادیده گرفته نشده است. معمولاً این باعث می شود RSI به فروش بیش از حد خود برگردد. تا کنون در نیمه راه مانده است.”

ملکر اضافه کرد که “حداقل” باید یک مسابقه مجدد با پایین ترین قیمت بیت کوین انجام شود، اما او مطمئن نیست که آیا این برای یک پایگاه محلی کافی باشد یا خیر.

او در پایان گفت: “اعتیاد من اساساً آزمایش پشتیبانی با 28600 دلار است که پایین‌ترین سطح کل دوره صعودی در سال 2021 است. آخرین خرید من یک آزمایش مشابه 25212 دلاری بود که به صبر نیاز داشت.”

نمودار توضیحی BTC/USD. منبع: اسکات ملکر / توییتر

مجله: آیا باید به بچه ها «قرص نارنجی» بدهید؟ وضعیت کتاب های کودکان بیت کوین

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *