گاوهای بیت کوین برای نگه داشتن 34 هزار دلار تلاش می کنند زیرا سود باز CME BTC از 100 هزار فراتر رفته است


افزایش حجم CME BTC و علاقه باز نشان دهنده علاقه رو به رشد سرمایه گذاران نهادی به بیت کوین است. آیا حفظ قیمت در محدوده فعلی کافی خواهد بود؟

قیمت بیت کوین (BTC) در حال حاضر در تلاش است تا سطح 34000 دلار را به دنبال یک رالی تماشایی و فشار کوتاه که شاهد افزایش قیمت آن به بالای 35000 دلار در 23 اکتبر بود، حفظ کند.

چارلز ادواردز، بنیانگذار سرمایه‌گذاری Capriole در به‌روزرسانی بازار خود در 24 اکتبر خاطرنشان کرد که حرکت صعودی بیت‌کوین پس از 7 ماه تثبیت، مقاومت 32000 دلاری را «مانند کره» ذوب کرده است و او انتظار دارد که مقاومت ماهانه آتی مانعی ایجاد نکند.

بیانیه ادواردز به شرح زیر است:

منطقی است که پیش از ادامه، شاهد تداوم سریع قیمت میان رده (43 هزار دلار) یا تثبیت کوتاه مدت بین مقاومت حمایتی 32 هزار دلار و 35 هزار دلار باشیم.»

همانطور که کوین تلگراف در به روز رسانی قبلی قیمت اشاره کرد،

بسته شدن پی در پی روزانه بالای سطح 31700 دلار قابل توجه خواهد بود، زیرا شمع های روزانه یا هفتگی بالاتر از این سطح، قیمت را بالاتر از نقطه محوری کلیدی می برد و وارد قلمرویی می شود که از می 2022 دیده نشده است.

با توجه به کاتالیزورهای حرکت قیمت این هفته، ادواردز اذعان می‌کند که هیجان برای تایید SEC برای ETF بیت کوین زودتر از دیرتر به افزایش قیمت کمک کرد، اما او همچنین به چند رویداد کوتاه مدت دیگر اشاره می‌کند. عوامل.

کاتالیزورهای قیمت بیت کوین منبع: سرمایه گذاری Capriole

بنیانگذار LayerTwo Labs، Paul Sztorc موافق است: “من فکر می کنم که ما شاهد نشانه های معناداری هستیم که نشان می دهد بیت کوین به طور گسترده ای از سهام جدا خواهد شد و این نوع واگرایی بسیاری از فعالان بازار را شگفت زده کرده است.”

نگرانی‌های بالقوه در مورد درگیری خارجی و افزایش عدم اطمینان و انتظارات اقتصاد کلان در میان معامله‌گران بر کاهشی متمرکز بود که در نهایت محقق نشد.» با این حال، Sztorc توضیح داد که بازار در طول بحران بانکی منطقه ای ایالات متحده از “واگرایی مشابه” رنج می برد که در نهایت منجر به آن شد. بیت کوین نیز عملکرد بهتری دارد.

Sztorc معتقد است که بخش عمده ای از اقدامات قیمتی متفاوت اخیر به این دلیل است که “بسیاری از معامله گران و سرمایه گذاران در حال حاضر قبل از این رویداد جمع می شوند.”

من همچنین فکر می‌کنم انتظاراتی وجود دارد که فدرال رزرو به دلیل افزایش سریع بازدهی، به زودی سیاست‌های پولی را تسهیل کند. به طور خاص تر، معامله گران احتمالاً انتظار دارند که این کاهش از طریق بازگشت فدرال رزرو به نوعی کنترل منحنی بازده، که پیامدهای آن کاهش ارزش پولی است، کاهش یابد.

سود باز CME بیت کوین از 100000 بیت کوین فراتر رفت

شواهد بیشتر مبنی بر اینکه سرمایه گذاران نهادی نسبت به بیت کوین گرم می شوند و این ایده که ETF بیت کوین نقطه ای تایید خواهد شد، از CME می آید، جایی که بهره باز بیت کوین به رکورد جدیدی بالای 100000 بیت کوین رسیده است. فراتر از حدس و گمان برهنه قیمت، مفهوم اینجا این است که اگر سرمایه گذاران نهادی در حال انباشت بیت کوین نقطه ای هستند، باید آن موقعیت را پوشش دهند، بنابراین افزایش حجم و علاقه باز در CME و جاهای دیگر دیده می شود.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: Ray Salmond

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید