گاوهای بیت کوین 28 هزار دلار را احاطه کرده اند زیرا معامله گر می گوید خریدار بزرگ باید وارد عمل شود


تحلیل آخر هفته پیش بینی می کند که بیت کوین ممکن است به تنهایی در شکستن یک منطقه مقاومت کلیدی با مشکل مواجه شود.

بیت کوین (BTC) فشار خود را بالای 28000 دلار در بسته شدن هفتگی در 8 اکتبر حفظ کرد زیرا عدم اطمینان ژئوپلیتیکی وارد رادار سرمایه گذاران شد.

نمودار 1 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

سرمایه گذار: رفتار بیت کوین در مقاومت “بهترین نیست”

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که عملکرد قیمت بیت کوین از نوسانات نزولی در آخر هفته جلوگیری کرد.

این جفت پس از آزمایش مجدد سریع سطح 27000 دلار در 6 اکتبر بهبود یافت. این به لطف داده‌های شگفت‌انگیز اشتغال ایالات متحده بود که از تعدیل‌های سیاست فدرال رزرو متفاوت بود.

اکنون با ورود به هفته جدید، محور اصلی توجه فعالان بازار، مقاومت ۲۸ هزار دلاری است.

در تجزیه و تحلیل یک بازه زمانی پایین (LTF) از کتاب‌های سفارش مبادله، معامله‌گر محبوب Skew گفت که برای تبدیل 28000 دلار به حمایت، همچنان به قدرت پیشنهادی زیادی نیاز است.

بنابراین در LTF می‌توانیم به وضوح ببینیم که بازار همچنان با قیمت 28 هزار دلار به عنوان مقاومت معامله می‌شود. وی گفت: برای تصرف این منطقه به یک خریدار بزرگ نقطه ای نیاز است. گفت X مشترکین

عاملان همچنین هر جهش LTF را برای 28000 دلار کوتاه می کنند.

داده های دفترچه سفارش بیت کوین منبع: Skew/X

Skew همچنین واکنش بیت کوین را به این سطح و میانگین متحرک 200 روزه (MA) که در حال حاضر 28040 دلار است، توصیف کرد که «بهترین نوع نیست».

در همین حال، معامله گر همکار Daan Crypto Trades نسبت به کوتاه شدن بیت کوین در صورت شکست ناگهانی هشدار داد، زیرا این می تواند آغازی برای روندهای صعودی بیشتر باشد.

در بخشی از پست X آمده است: «با توجه به اینکه بیت کوین در این سطح عظیم 28000 دلاری که روزانه/هفتگی 200MA نیز در آن قرار دارد متوقف شده است، من می گویم که من شخصاً تمایلی به کوتاه کردن هر گونه واگرایی در بالا ندارم. اظهار داشت.

در گذشته، ما تعطیلات آخر هفته را در این نوع مکان‌ها دیده‌ایم که معمولاً به راحتی عقب‌نشینی نمی‌کنند.»

نمودار همراه قیمت بسته شدن هفته گذشته در بازارهای آتی بیت کوین CME را نشان می دهد. با ورود به هفته جدید، این تمایل به ایجاد یک “آهنربای” قیمت دارد.

او افزود: «معامله با قیمت CME به بهترین وجه در یک محیط پرنوسان و بی ثبات اجرا می شود.

ما هنوز در چنین محیطی هستیم، اما اگر یک شکست قوی در بالای این منطقه ایجاد شود، احتمالاً تغییر خواهد کرد. “بنابراین من خیلی مشتاق نیستم که در صورت برگزاری تجمعی در آخر هفته، فوراً کوتاه بیایم.”

نمودار مشروح BTC/USD با داده های آتی بیت کوین CME. منبع: Daan Crypto Trades/X

تحلیلگر پیش بینی قیمت 30000 دلار بیت کوین را اصلاح می کند

پس از وقایع اسرائیل، دیگران بی ثباتی ژئوپلیتیکی را به عنوان یک کاتالیزور بالقوه قیمت بیت کوین معرفی کردند.

مرتبط: بازار صعودی بیت کوین در انتظار است تا ایالات متحده با “تندتر خرس” روبرو شود – آرتور هیز

در میان آنها میشائل ون د پوپ، موسس و مدیر عامل شرکت تجاری MN Trading بود.

وی گفت: اکنون از منظر بازار، این هفته هفته پر نوسانی خواهد بود. نوشت بخشی از تحلیل X

“نظر من این است که بیت کوین همچنان به رشد خود ادامه می دهد و با افزایش عدم اطمینان در سراسر جهان به طور بالقوه به 30000 دلار خواهد رسید.”

Van de Poppe قبلاً سفری بالاتر از 30000 دلار در اکتبر را پیش بینی کرده بود که به طور سنتی قوی ترین ماه تقویم بیت کوین است.

بر اساس داده های منبع ردیابی CoinGlass، در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین/دلار آمریکا کمتر از 28000 دلار بود که نسبت به ابتدای ماه 3.5 درصد افزایش داشت.

بازده ماهانه BTC/USD (عکس از صفحه نمایش). منبع: CoinGlass

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید