با حفظ خط روند 200 هفته ای قیمت بیت کوین، معیارهای بیت کوین شانس صعودی را افزایش می دهد.


در نتیجه، افزایش قیمت بیت کوین تضمین نمی‌شود، اما تحلیل‌ها می‌گوید سیگنال‌های امیدوارکننده در زنجیره نشان می‌دهد که «اتفاقات خوبی در حال رخ دادن» برای گاوهای بیت‌کوین است.

بیت کوین (BTC) همچنان به پشتیبانی کلیدی خود ادامه می دهد، که تحلیل جدید می گوید “چشم انداز صعودی را بهبود می بخشد.”

در X (توئیتر سابق) نخ کالب فرانزن، تحلیلگر ارشد Cubic Analytics، به دو میانگین متحرک که منطقه جنگ قیمت بیت کوین را در 17 اکتبر تشکیل می دهند، اشاره کرد.

تجزیه و تحلیل: پشتیبانی مداوم بیت کوین “یک نشانه عالی”

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می دهد که بیت کوین بین میانگین متحرک ساده 200 هفته ای (SMA) و میانگین متحرک نمایی 200 هفته ای (EMA) گیر کرده است.

نمودار 1 هفته ای بیت کوین/دلار با 200 هفته SMA، EMA. منبع: TradingView

از 18 اکتبر، دو خط روند به ترتیب 28277 دلار و 25744 دلار حمایت و مقاومت را از اواسط آگوست تشکیل داده اند.

برای فرانزن، این ویژگی مهمی است که باید در بازه های زمانی هفتگی و یکی از معدود ویژگی های دلگرم کننده نمودار BTC/USD در نظر گرفت.

در بخشی از یک پست می خوانید: «یکی از دلایلی که من در برابر دلار بیت کوین صبور می مانم، اگرچه تمایل دارم حالت تدافعی داشته باشم، این است که قیمت تلاش می کند از ابر میانگین متحرک 200 هفته ای به عنوان پشتیبانی استفاده کند.

او افزود که این یک “نشانه بزرگ” بود که گاوها با موفقیت EMA 200 هفته ای را برگزار کردند.

فرانزن همچنین در مورد قیمت واقعی حامل کوتاه مدت (STHRP) صحبت کرد، که کل قیمت زنجیره ای است که سکه های متعلق به سرمایه گذاران جوان آخرین بار در آن حرکت کردند.

در حال حاضر حدود 26900 دلار، این معیار در سال 2023 به دلیل توانایی خود برای عمل به عنوان پشتیبان بازار، مورد توجه قابل توجهی قرار گرفته است.

این موضوع با داده‌های منبع تجزیه‌وتحلیل زنجیره‌ای ChainExposed ادامه داد: «قیمت از STHRP، یکی از ویژگی‌های کلیدی یک روند صعودی، می‌شکند و سابقه فعالیت به عنوان پشتیبانی پویا را دارد».

“این احتمال افزایش را افزایش می دهد.”

نمودار قیمت واقعی دارنده بیت کوین (STHRP) (اسکرین شات). منبع: ChainExposed

فرانزن سریعاً اشاره کرد که علیرغم سیگنال‌ها، هیچ پیشنهادی مبنی بر اینکه اقدام قیمت بیت کوین در نهایت سودهایی به سبک بازار صعودی به همراه خواهد داشت، وجود ندارد.

او توضیح داد: “در مجموع، این شاخص ها به ما نشان می دهند که پویایی های سازنده در حال شکل گیری و بهبود احتمالات صعودی هستند.”

«این بدان معنا نیست که تعداد در حال افزایش است. بنابراین اتفاقات خوبی در حال رخ دادن است.”

چرخه قیمت BTC به دژاوو رسید

این یافته‌ها با دیگر تحقیقات اخیر در مورد رفتار زنجیره‌ای بیت‌کوین مطابقت دارد.

مرتبط: مدل های قیمت بیت کوین به هدف ۱۳۰ هزار دلاری پس از نصف شدن بیت کوین در سال ۲۰۲۴ اشاره می کنند

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، بیت کوین/دلار آمریکا در این هفته با وجود نوسانات ناگهانی که برای مدت کوتاهی شرایط بازار را مختل کرد، حدود 6 درصد افزایش یافت.

از آنجایی که بنیادهای شبکه به بالاترین حد خود می رسند، انتظارات برای عملکرد قیمت بیت کوین در حال افزایش است زیرا ما به سمت نصف شدن یارانه بلوک در آوریل 2024 پیش می رویم.

یکی از خوش‌بین‌ترین خوش‌بین‌ها، معامله‌گر محبوب رسانه‌های اجتماعی Mustache است که این هفته به مقایسه عملکرد بیت کوین در سال 2023 با عملکرد آن در سال 2020 ادامه داد.

یک نمودار توضیحی آپلود شد به

“هنوز کتاب درسی به نظر می رسد، درست است؟” برخی از نظرات همراه با این سوال که آیا یک “حرکت بزرگ” می تواند به زودی نهایی شود یا خیر، بحث شد.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Mustache/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید