مارک یوسکو پیش بینی می کند که افزایش بیت کوین در سال 2024 منجر به “اوج سوداگرانه” خواهد شد.


به گفته مارک یوسکو، مدیر ارشد اجرایی Morgan Creek Capital، بایگانی ETF بیت کوین بلک راک، روند صعودی بعدی بیت کوین را آغاز کرده است که در سال 2024 به یک روند سهموی سوداگرانه ختم خواهد شد.

به گفته مارک یوسکو، مدیر ارشد فناوری و بنیانگذار Morgan Creek Capital، درخواست بلک راک برای ETF بیت کوین باعث شروع یک بازار صعودی ارزهای دیجیتال شده است که نزدیک به نصف شدن برنامه ریزی شده برای آوریل 2024، سهموی خواهد داشت.

طبق مدل قانون متکالف، ارزش منصفانه بیت کوین حدود 55000 دلار است. یوسکو در مصاحبه اخیر با کوین تلگراف گفت: “من فکر می کنم که ما در حال حرکت به سمت این سطح هستیم.”

یوسکو پیش بینی می کند که از این پس، سفته بازان به طور انبوه وارد بازار خواهند شد و قیمت بیت کوین را به بالاترین حد خود فراتر از ارزش منصفانه آن خواهد رساند.

یوسکو پیش‌بینی می‌کند: «احتمالاً در سال 2024 رونق سفته‌بازی خواهیم داشت. این منجر به سقوط بعدی و زمستان بعدی ارزهای دیجیتال خواهد شد.

یوسکو بسیار مطمئن است که برنامه بیتکون ETF بلک راکس توسط SEC تایید خواهد شد و در نتیجه تبدیل به یکی از کاتالیزورهای بازی سهموی بعدی خواهد شد.

او گفت: “من فکر می کنم این یک معامله تمام شده است. فکر می کنم سال هاست که یک معامله انجام شده است. آنها فقط منتظر زمان مناسب هستند.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد چشم انداز قیمت بیت کوین یوسکو در ماه های آینده، مصاحبه کامل را از دست ندهید و در کانال یوتیوب ما مشترک شوید!


نویسنده: Marco Castrovilli

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *