پیتر برانت می‌گوید قیمت بیت‌کوین به پایین‌ترین حد خود رسیده است، اما برای یک «فست اسلش» آماده باشید.


معامله‌گر پروپوزال معتقد است که اگرچه بیت‌کوین قبلاً به پایین‌ترین حد خود رسیده است، معامله‌گران باید خود را برای یک مبارزه بی‌ثبات به سمت بالاترین رکورد بعدی آماده کنند.

به گفته پیتر برانت، تاجر کهنه کار و تحلیلگر، بیت کوین (BTC) ممکن است تا پایان سال آینده به بالاترین حد خود برسد، اما سرمایه گذاران رمزارز باید در این مدت خود را برای یک “جشنواره آشپزی” آماده کنند.

در پست 26 اکتبر در

با این حال، برانت در مورد سلب مسئولیت کمی محتاط بود و گفت که آینده هرگز قطعی نیست و بازارها “همیشه” شگفت زده خواهند شد.

هنگامی که یکی از کاربران X از برانت پرسید که در مورد Chainlink (LINK) چه فکر می کند، برانت در پاسخ خود صریح بود:

من به BTC وفادار می‌مانم و اجازه نمی‌دهم مقلدان حواس من را پرت کنند.»

برانت که از سال 1975 یک تاجر خصوصی است، توضیح داد که حدود دو سال است که از طرح مورد نظر استفاده می کند.

در پست بعدی، او اضافه کرد که نمودار مورد علاقه او برای اقدام قیمت بیت کوین، نمودار هفتگی رنکو است که به نظر او بسیاری از “حرکات جعلی” را حذف می کند و در پنج سال گذشته تنها به پنج حرکت نادرست منجر شده است.

پس از ماه‌ها حرکت عمدتاً جانبی قیمت، بیت کوین اخیراً حرکت صعودی قابل توجهی را تجربه کرده است. بسیاری به عملکرد فوق‌العاده بیت کوین در ماه‌های اخیر اشاره کرده‌اند و شرکت‌کنندگان از نزدیک نزدیک شدن صندوق‌های قابل معامله در بورس بیت‌کوین (ETF) را مشاهده می‌کنند.

مرتبط با: ETF بیت کوین iShares BlackRock به طور مرموزی از سایت DTCC ناپدید می شود و دوباره ظاهر می شود.

در 23 اکتبر، بیت کوین بزرگترین رالی یک روزه خود در بیش از یک سال گذشته را برگزار کرد و برای مدت کوتاهی به بالای 35000 دلار رسید، زیرا معامله گران به دلیل اخباری مبنی بر اینکه iShares Bitcoin ETF (IBTC) بلک راک در وب سایت DTCC فهرست شده است، وحشی شدند.

در حالی که تایید ETF بیت کوین به هیچ وجه تضمین شده نیست، جیمز سیفارت و اریک بالچوناس، تحلیلگران برجسته بلومبرگ ETF می گویند که احتمال تایید در حال افزایش است و آنها پیش بینی می کنند که تا 10 ژانویه 2024 90 درصد شانس تایید را داشته باشند.

در همین حال، پل برودی، یکی از مدیران ارشد شرکت مشاوره جهانی Ernst & Young، گفت که علاقه سازمانی عمده به بیت کوین همچنان در حاشیه باقی مانده است و در انتظار تایید ETF به عنوان محرکی برای خرید است.

مجله: چگونه از ارز دیجیتال خود در یک بازار پر نوسان محافظت کنیم؟ کارشناسان و کارشناسان بیت کوین در مورد این موضوع بحث می کنند
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید