سرمایه گذاران کریپتو نسبت به وجوه بیت کوین سردرگم هستند، به اتر و XRP روی می آورند


به گفته جیمز باترفیل، تحلیلگر Coinshares، وجوه مرتبط با بیت کوین در هفته گذشته شاهد خروج 13 میلیون دلاری بودند که پنج هفته ورود صعودی را معکوس کرد.

به نظر می‌رسد که محصولات سرمایه‌گذاری مرتبط با بیت‌کوین تا حدودی درخشش خود را در میان سرمایه‌گذاران کریپتو از دست داده‌اند و اولین هفته انتشار خود را از زمانی که بلک‌راک در ماه ژوئن یک ETF بیت‌کوین را ثبت کرد، ثبت کرد.

بر اساس گزارش 24 جولای جیمز باترفیل، رئیس تحقیقات CoinShares، محصولات سرمایه گذاری بیت کوین (BTC) در هفته منتهی به 21 ژوئیه 13 میلیون دلار جریان خروجی داشتند که پنج هفته جریان ورودی را معکوس کرد.

محصولات کوتاه بیت کوین نیز شاهد خروج هفتگی 5.5 میلیون دلار بودند.

در مقابل، محصولات سرمایه گذاری اتریوم (ETH) و XRP (XRP) در هفته گذشته در مجموع 9.2 میلیون دلار ورودی ثبت کردند.

باترفیل خاطرنشان کرد که محصولات سرمایه گذاری اتریوم با 6.6 میلیون دلار ورودی در هفته گذشته بهترین عملکرد را داشتند، در حالی که صندوق های XRP 2.6 میلیون دلار ورودی ثبت کردند. آلتکوین های دیگری مانند Solana (SOL) و Polygon (MATIC) به ترتیب با ورودی های 1.1 میلیون دلار و 0.7 میلیون دلار دنبال شدند.

جریان بر اساس محصولات سرمایه گذاری دارایی دیجیتال برتر. منبع: CoinShares.

تغییر ظاهر ظاهری پس از پیروزی جزئی ریپل بر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده در 13 ژوئیه است، جایی که دادگاه حکم کرد که XRP هنگامی که در بورس به عموم فروخته می شود، یک اوراق بهادار نیست.

این خبر قیمت XRP را با 76 درصد افزایش به 0.83 دلار رساند که در زمان نگارش به 0.69 دلار کاهش یافت.

مرتبط با: چارلز ادواردز – ETF بلک راک به عنوان یک مهر مثبت بزرگ برای بیت کوین خواهد بود

با این حال، بیت کوین با 558 میلیون دلار ورودی تاکنون در سال 2023 و دارایی کل 25.0 میلیارد دلار، که 67.4 درصد از کل سهم بازار را به خود اختصاص داده است، همچنان محصول سرمایه گذاری دارایی دیجیتال غالب است.

قیمت بیت کوین در حال حاضر 29128 دلار است که در 24 ساعت گذشته 3.1 درصد کاهش داشته است.

طی ماه گذشته، تعدادی از موسسات مالی از جمله BlackRock، ARK Invest، Fidelity، Galaxy Digital، VanEck، Valkyrie Investments، NYDIG، SkyBridge و WisdomTree از اواسط ژوئن برای درخواست‌های ETF بیت کوین به SEC ثبت نام کرده‌اند.

مجله: آیا باید «قرص نارنجی» را به کودکان بدهید؟ وضعیت کتاب های کودکان بیت کوین
نویسنده: Brayden Lindrea

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *