بیت کوین 3000 دلار در Binance.US تخفیف دارد، اما یک مشکل وجود دارد


بیت کوین کمی بیش از 27500 دلار در Binance.US فروخته می شود که حدود 3000 دلار از قیمت های نقدی جهانی کاهش یافته است.

بیت کوین (BTC) با تخفیفی در حدود 3000 دلار در Binance.US به فروش می رسد و نرخ بسیار بهتری نسبت به قیمت های نقدی جهانی ارائه می دهد – اما تنها یک مشکل وجود دارد.

در 9 جولای، تعدادی از کاربران رمزارز متوجه شکاف قیمتی فزاینده بین ارزهای رمزنگاری شده فهرست شده در صرافی رمزارز ایالات متحده و قیمت‌های نقدی جهانی شدند و بسیاری آن را «دپگ» ارزهای دیجیتال نامیدند.

نمودارهای BTC/USD در Binance.US قیمت فعلی را 27536 دلار نشان می دهد.. منبع: Binance.US

بیت کوین در حال حاضر با قیمت 27536 دلار در صرافی در برابر دلار آمریکا معامله می شود که حدود 8.5 درصد از قیمت جهانی دلار آمریکا 30106 دلار در زمان نگارش این مقاله کاهش دارد.

سایر ارزهای دیجیتال نیز با تخفیف به دلار آمریکا معامله می شوند. قیمت اتریوم در Binance.US حدود 200 دلار ارزان تر است و در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 1695 دلار معامله می شود. برخی از استیبل‌کوین‌ها، مانند USDT، نیز در صرافی با تتر با قیمت 0.915 دلار زیر میله‌های خود معامله می‌شدند.

با این حال، در حالی که ممکن است تخفیف های رمزنگاری برای یک آربیتراژ وسوسه انگیز به نظر برسد، واقعیت این است که اکثر سرمایه گذاران نمی توانند از آنها استفاده کنند.

این به این دلیل است که این تخفیف تنها زمانی معتبر است که یک ارز دیجیتال در برابر فیات دلار در صرافی ارز دیجیتال معامله شود.

مشکل این است که کاربران Binance.US از 9 ژوئن که به حالت تعلیق درآمده بود، نمی‌توانستند دلار جدید را روی پلتفرم واریز کنند. در واقع، این بدان معنی است که ارزهای رمزنگاری شده با تخفیف را می توان تنها با هر دلاری که قبل از تعلیق در حساب موجود بود خریداری کرد.

نگرانی ها مبنی بر اینکه Binance.US به زودی برداشت USD را متوقف می کند، همچنین باعث شده است که برخی از کاربران برای خروج از موقعیت USD خود، ارزهای رمزپایه زیر ارزش بازار را خریداری و بفروشند.

با توجه به الف پست الکترونیک برای مشتریانی که از Binance.US در توییتر گردش می کنند، آخرین مهلت برداشت USD 20 ژوئیه خواهد بود.

مرتبط با: بیت کوین در صرافی ارز دیجیتال Binance ایالات متحده 700 دلار قیمت دارد

وضعیت مشابهی با دلار استرالیا در اواخر ماه مه رخ داد، زمانی که ارائه‌دهنده پرداخت شخص ثالث شرکت، فیات را در شعبه استرالیا بایننس روشن و خاموش کرد.

قیمت بیت کوین در بایننس در مقایسه با قیمت های نقدی جهانی در هنگام معامله در برابر دلار استرالیا 20 درصد کاهش یافت.

مجله: سکه‌های ناپایدار: خطرات کاذب، بانکی و سایر خطرات ظاهر می‌شوند
نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *