بیت فارمز سرعت استخراج را افزایش داد و 411 بیت کوین در ماه سپتامبر تولید کرد


Bitfarms، یکی از بزرگترین ماینرهای بیت کوین در جهان، معتقد است که بسیاری از بهترین فرصت های رشد از نصف شدن بیت کوین آینده حاصل خواهد شد.

شرکت استخراج بیت کوین (BTC) کانادایی Bitfarms به طور فعال عملیات خود را افزایش داده است و میزان بیت کوین استخراج شده در ماه گذشته را به میزان قابل توجهی افزایش داده است.

این شرکت در آخرین گزارش ماینینگ خود که در 2 اکتبر به‌روزرسانی شد، اعلام کرد که بیت فارمز در سپتامبر 2023 در مجموع 411 بیت کوین استخراج کرده است که نسبت به ماه قبل 7.3 درصد رشد داشته است.

بیت فارمز با فروش 362 مورد از 411 بیت کوین استخراج شده در مجموع 9.5 میلیون دلار به دست آورد. این شرکت همچنان 703 بیت کوین را در اختیار دارد که در زمان نگارش این مقاله تقریباً 20 میلیون دلار ارزش دارد.

افزایش تولید ماینینگ در نتیجه ادامه نصب ماینرهای جدید توسط Bitfarms و به طور کامل نیرو بخشیدن به تاسیسات آرژانتینی خود در ریو کوارتو با حداکثر 51 مگاوات (MW) است. با تأسیسات جدید، بیت فارمز تا کنون در سال 2023 تا 24 درصد افزایش یافته است و به مجموع ظرفیت عملیاتی 233 مگاوات رسیده است.

همچنین در ماه سپتامبر، Bitfarms موفق شد هش ریت خود را از 6.1 اگزاهش در ثانیه (EH/s) 9 درصد افزایش دهد. علیرغم رشد قابل توجه، نرخ هش اندکی کمتر از هدف سه ماهه سوم شرکت یعنی 6.3 EH/s باقی مانده است که منعکس کننده برخی تأخیرهای زیرساخت الکتریکی در کارخانه Bitfarm’s Baie-Comeau در کبک است.

به گفته جف مورفی، مدیرعامل Bitfarms، این شرکت همچنان بر این باور است که بسیاری از بهترین فرصت ها برای رشد از نصف شدن بیت کوین بعدی که انتظار می رود در آوریل 2024 رخ دهد، به دست خواهد آمد. رویداد پیش رو که هر چهار سال یکبار برگزار می شود، شاهد افزایش پاداش بلاک استخراج بیت کوین از 6.25 بیت کوین به 3125 بیت کوین بوده است که هزینه های استخراج را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد.

مورفی گفت: «به این منظور، ما بر زیرساخت‌ها و قدرت ترازنامه تمرکز می‌کنیم تا انعطاف‌پذیری مالی را برای عمل تهاجمی در زمانی که شرایط رشد مطلوب است، فراهم کنیم.»

مرتبط با: ماراتن ماینر بیت کوین بلوک نامعتبر را در آزمایش ناموفق استخراج کرد

اگرچه Bitfarms افزایش قابل توجهی در تولید ماینینگ در سپتامبر 2023 گزارش کرد، اما سرعت استخراج این شرکت کمی کمتر از ارقام ثبت شده در سال گذشته است. میزان بیت کوین استخراج شده در ماه گذشته 14.6 درصد کمتر از سپتامبر 2022 است. در حالی که بیت فارمز از ابتدای سال در مجموع 3692 بیت کوین صادر کرده است، این شرکت در مدت مشابه سال گذشته 3733 بیت کوین تولید کرده است.

شاخص های کلیدی عملکرد Bitfarms بین سال های 2023 و 2022. منبع: Bitfarms

این خبر در حالی منتشر می شود که دشواری استخراج بیت کوین در ماه سپتامبر با افزایش ماهانه 2.7 درصدی مواجه شد و ماینرهای بیت کوین انتظار قیمت بالاتر BTC را داشتند. بر اساس برخی برآوردها، سختی استخراج بیت کوین در تنظیم مجدد خودکار بعدی در 2 اکتبر 0.7 درصد کاهش خواهد یافت.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft ممنوعه، بیت کوین P2E، آیفون 15 و بازی های رمزنگاری شده و فرمول E


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید