تحلیلگران بیت کوین نقاط کلیدی قیمت بیت کوین را با نگه داشتن گاوها تا 26 هزار دلار مشخص می کنند


خطوط حمایت و مقاومت قیمت BTC در شن و ماسه در بحبوحه دوره جدیدی از نوسانات کمتر بیت کوین متبلور می شوند.

بیت کوین (BTC) پس از گشایش وال استریت در 26 سپتامبر به پایین ترین سطح خود رسید زیرا رفتار قیمت بیت کوین از نوسانات عمده جلوگیری کرد.

نمودار 1 ساعته BTC/USD. منبع: TradingView

سرمایه گذاران بایننس مقاومت ضعیف قیمت بیت کوین را نشان می دهند

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که بزرگترین ارز دیجیتال در محدوده محدودی حرکت می‌کند و ۲۶۰۰۰ دلار را به عنوان پشتیبانی در اختیار دارد.

گاوهای بیت کوین شاهد بودند که سطح 26000 دلار در طول هفته چندین بار مورد آزمایش مجدد قرار گرفت و هنوز در زمان نگارش این مقاله معتبر بود.

Material Indicators که ترکیب بزرگترین صرافی جهانی Binance را تجزیه و تحلیل می کند و یک منبع نظارتی است، سناریوهای بالقوه آینده را بررسی کرد.

در حالی که نقدینگی پیشنهادی 50 میلیون دلاری بین 25000 دلار و قیمت لحظه ای فعلی بود، «قیمت نگهداری» بسیار کمی با مقاومت سربار تنها 6 میلیون دلار وجود داشت.

در بخشی از این نظر آمده بود: “تماشای برای اینکه ببینیم آیا دوباره تولید می شود، حرکت می کند یا خورده می شود.” اظهار داشت.

شاخص‌های مواد مجدداً تأکید کردند که پایین‌ترین قیمت بیت‌کوین در اواسط ژوئن یعنی 24750 دلار، مطابق با هفته‌های گذشته، برای گاوهای نر یک «خط در شن» باقی مانده است.

داده های دفتر سفارش BTC/USD برای Binance. منبع: شاخص های اولویت/X

در همین حال، معامله‌گر و تحلیلگر محبوب Daan Crypto Trades وضعیت فعلی را «نه چندان بد» توصیف کرد و در عین حال دو سطح مهم را که می‌توانند روند قیمت بیت‌کوین جدید را تعیین کنند، برجسته کرد.

اینها میانگین متحرک 200 هفته ای (MA) در 28000 دلار و منطقه پشتیبانی افقی نزدیک به 25000 دلار هستند.

او در آن روز به مشترک X پیش‌بینی کرد: «تا آن زمان احتمالاً شاهد حرکات متزلزل قیمت در بازه زمانی پایین‌تر خواهیم بود».

بیت کوین وارد فاز «فصلی مثبت» می شود

با بزرگ نمایی، نوبت به مفسر مالی Tedtalksmacro بود که با خوش بینانه نگاهی خوش بینانه به بقیه سال 2023 در مورد بیت کوین داشته باشد.

مطالب مرتبط: حجم مبادلات بیت‌کوین به پایین‌ترین حد خود در ۵ سال اخیر می‌رسد، زیرا فدرال رزرو آمریکا هولینگ بیت‌کوین را تشویق می‌کند

“بیت کوین وارد یک دوره فصلی مثبت می شود” دفاع کرد.

Tedtalksmacro با اشاره به اینکه اکتبر به طور سنتی یک ماه سودآور برای دارندگان بیت کوین است، اظهار داشت که سال 2022 به لطف نرخ های بهره معیار ایالات متحده یک استثنا است.

او ادامه داد: «اما برای BTC، این یک محیط بی سابقه است.

قبل از سال 2022، بیت کوین هرگز در جهانی که نرخ های آن بسیار بالاتر از 2 درصد بود وجود نداشت… در حالی که اکنون، در اواخر سال 2023، نرخ صندوق های فدرال رزرو بالای 5 درصد است و احتمالاً برای مدت طولانی تری با تلاش بانک های مرکزی جهان در آنجا باقی خواهد ماند. “برای کنترل تورم.”

نمودار همراه نشان داد که به طور متوسط، اکتبر موفق ترین ماه بیت کوین در سه سال گذشته بوده است. داده های منبع ردیابی CoinGlass نیز همین موضوع را نشان می دهد.

بازده ماهانه BTC/USD (عکس از صفحه نمایش). منبع: CoinGlass

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، انتظار می رود بیت کوین در اواخر سال با نزدیک شدن به نصف شدن یارانه بلوک بعدی بازگردد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید