تجزیه و تحلیل بیت کوین پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین “تند” در FOMC روی 27 هزار دلار باقی خواهد ماند


کارشناسان بازار بیت کوین پیش بینی می کنند که نوسانات قیمت بیت کوین به دلیل آخرین تصمیم FOMC برای نرخ بهره و کنفرانس مطبوعاتی فدرال رزرو به وجود می آید.

بیت کوین (BTC) تا 20 سپتامبر، تاریخ کلیدی اقتصاد کلان هفته معاملات ارزهای دیجیتال، روی 27000 دلار باقی ماند.

نمودار 1 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا. منبع: TradingView

بازار برای انطباق با نوسانات قیمت BTC تنظیم شده است

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان می‌دهند که تمرکز قیمت بیت‌کوین نسبت به هفته قبل به سمت بالا تغییر کرده است.

بازارهای ارزهای دیجیتال به تصمیم فدرال رزرو ایالات متحده در مورد نرخ بهره اعتماد نشان دادند. کمیته بازار آزاد فدرال (FOMC) قرار بود تغییرات نهایی خود را در ساعت 2 بعد از ظهر به وقت شرقی اعلام کند.

همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، طبق داده‌های FedWatch Tool گروه CME، انتظارات تقریباً به اتفاق آرا به نفع باقی ماندن نرخ‌ها در سطوح فعلی بود و نرخ‌ها همچنان در زمان نوشتن 99 درصد بود.

بازار با احتمال ۹۹ درصدی قیمت گذاری می کند که فدرال رزرو در این جلسه متوقف شود. و داده ها به این امر کمک می کند، با توجه به اینکه تورم اصلی CPI در حال حاضر در چارچوب هدف فدرال رزرو به صورت سالانه 3 ماهه دنبال می شود. گفت بخشی از آخرین تحلیل او شامل X مشترکین است.

“به طور بالقوه اولین جلسه ای است که فدرال رزرو متوجه می شود که تورم در مسیر درستی قرار دارد…”

نمودار احتمالات نرخ هدف فدرال رزرو منبع: CME Group

با وجود این، انتظار می رود این رویداد نوسانات کوتاه مدتی را ایجاد کند.

منابع نظارتی Material Indicators که وضعیت دفتر سفارش BTC/USD را در بزرگترین صرافی جهانی بایننس تجزیه و تحلیل کرد، گفت که نقدینگی در اطراف قیمت نقدی به طور قابل توجهی ضعیف است.

بخشی از اظهار نظر او این بود که “اگر چیزی وجود دارد که به طور خاص برجسته می شود، این است که نقدینگی به طور نازکی در سراسر محدوده توزیع شده است.” اظهار داشت.

ما می‌توانستیم برخی از دیوارها را ببینیم که بالا می‌روند، اما در حال حاضر به نظر می‌رسد دفتر سفارش برای تطبیق با نوسانات بیشتر تنظیم شده است.»

شاخص‌های مواد اضافه کردند که سخنرانی و کنفرانس مطبوعاتی بعدی رئیس فدرال رزرو جرومی پاول باید به اقدامات “تند” قیمت بیت کوین منجر شود.

نمودار همراه نشان داد که مقداری از نقدینگی سمت پیشنهاد در 26,650 دلار پارک شده بود، در حالی که پیشنهادهای قابل توجه هنوز فقط 25,000 دلار بود. در روند صعودی، فروشندگان منتظر بالاترین قیمت BTC محلی در ماه سپتامبر با 27450 دلار هستند.

داده های دفتر سفارش BTC/USD برای Binance. منبع: شاخص های اولویت/X

سرمایه گذاران بیت کوین سطوح کلیدی را تماشا می کنند

در ادامه، دیگران امیدوار بودند که برخی از سطوح محدوده به عنوان بخشی از واکنش FOMC به چالش کشیده شود.

مطالب مرتبط: باندهای بولینگر بیت کوین به منطقه کلیدی می رسند زیرا قیمت بیت کوین به سمت 27 هزار دلار مبارزه می کند

معامله‌گر محبوب Daan Crypto Trades گفت: “احتمال خوبی وجود دارد که در طول نوسانات امروز برخی توقف کنیم.” پیشنهادی.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Daan Crypto Trades/X

تاجر همکار ژله گفت: انتظار می رود معامله گر Skew در حین بررسی فعالیت مبادلات گسترده تر و پیش بینی یک محیط تجاری پر جنب و جوش FOMC، به «آب متلاطم» در بیت کوین اشاره کرد.

در همین حال، کریپتو تونی 26800 دلار را به عنوان خطی که گاوهای بیت کوین باید محافظت کنند، مشخص کرد.

این چیزی است که من به دنبال آن هستم تا در موقعیت طولانی مدت خود باقی بمانم. او گفت: «باید بالای منطقه حمایتی 26800 دلاری باقی بماند، در غیر این صورت خطر ایجاد واگرایی را داریم. نظر داد کنار نقشه خودش

در ادامه، دیگران امیدوار بودند که برخی از سطوح محدوده به عنوان بخشی از واکنش FOMC به چالش کشیده شود.

نمودار مشروح BTC/USD. منبع: Crypto Tony/X

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید