بیت کوین آمستردام – BTC در اعماق بازار خرس کریپتو می درخشد


توسعه دهندگان پیشرو بیت کوین و تحلیلگران بازار، عملکرد نسبی بیت کوین را نسبت به بازارهای ارزهای دیجیتال بیت کوین آمستردام برجسته می کنند.

پیشنهاد ارزش بیت کوین (BTC) همچنان منبعی از اطمینان برای سرمایه گذاران و حامیان در میان شرایط ضعیف بازار حاکم بر فضای گسترده تر ارزهای دیجیتال است.

این نتیجه‌گیری کلیدی از مصاحبه‌های عمیق با توسعه‌دهندگان، مدافعان، تحلیلگران و شخصیت‌های تأثیرگذار بیت‌کوین در کنفرانس بیت‌کوین آمستردام بود که در اکتبر ۲۰۲۳ در Westergas برگزار شد.

در حالی که کمتر از یک سال تا نصف شدن پاداش استخراج بعدی بیت کوین باقی مانده است، جیمسون لوپ، مدیر عامل شرکت نگهبانی بیت کوین کاسا، چیزی برای تفکر ارائه می دهد. در گفتگو با کوین تلگراف، مدافع و مهندس نرم افزار بیت کوین می گوید پیشنهاد ارزش بیت کوین در طول ماه ها شرایط چالش برانگیز بازار، سنگر ضرب المثلی بوده است:

«در طول بازار نزولی، بسیاری از مردم در نمادهای دیگر پول از دست دادند. بیت کوین بار دیگر به عنوان یک دارایی امن می درخشد.

Dylan LeClair یکی دیگر از صداهای برجسته در فضای بیت کوین است که در یک محیط اقتصادی بی سابقه در ایالات متحده به دفاع از مبانی دارایی ادامه می دهد. یک تحلیلگر بیت کوین به کوین تلگراف گفت که یک سرمایه گذار متوسط ​​به «غوطه ور شدن منفعلانه» در سبدی از اوراق قرضه دولتی و شرکت های آمریکایی به امید کسب درآمد در بلندمدت ادامه می دهد.

مرتبط: بیت کوین آمستردام: به گفته ادوارد اسنودن، روی مبانی BTC تمرکز کنید

LeClair اذعان می کند که اگرچه هیچ تحلیلگری نمی تواند بازده سرمایه گذاری در هر دارایی یا ابزاری را تضمین کند، استدلال قوی فزاینده ای برای پتانسیل بلندمدت بیت کوین وجود دارد:

“هیچ چیز تضمین شده نیست، اما اصول اولیه نشان می دهد که شما ذخیره بسیار خوبی از ارزش را در یک دوره زمانی بسیار طولانی تضمین خواهید کرد. مثل این است که مردم ملک می خرند یا طلا می خرند، اما ویژگی های دیجیتالی دارد.

این تحلیلگر اضافه می کند که بیت کوین ابزاری برای شهروندان کشورهایی است که با تورم فوق العاده روبرو هستند تا ثروت خود را حفظ و کنترل کنند.

«افرادی که از بیت کوین استفاده می کنند، یعنی پذیرندگان واقعی، بیش از هر زمان دیگری باور دارند و بیشتر از همیشه رایج هستند. مردم کشورهای جهان سوم از بیت‌کوین استفاده نمی‌کنند، زیرا این بیت‌کوین مد روز است یا بیش از حد پرفروش است. زیرا از آن برای نجات خود از از دست دادن همه چیز استفاده می کنند.»

جو هال (سمت راست) خبرنگار Cointelegraph میزبان یک پنل با حضور رنه پیکهارت و جیمی سانگ در بیت کوین آمستردام 2023 است.

در همین حال، جیمی سانگ، توسعه‌دهنده و مربی بیت‌کوین به کوین‌تلگراف گفت که آلت‌کوین‌ها با «گل‌آلود کردن آب بین تمرکز و عدم تمرکز»، پتانسیل تبدیل بیت‌کوین را کاهش می‌دهند:

ما می بینیم که بسیاری از مردم فکر می کنند که Sam Bankman-Fried به نوعی مدیر عامل بیت کوین است؛ این فقط نام خوب بیت کوین را خدشه دار می کند.

سونگ همچنین استدلال می‌کند که پروژه‌های مختلف ارزهای دیجیتال از شهرت بیت‌کوین به نفع خود استفاده می‌کنند و سرمایه‌گذاران ناآگاه را به بازنده نهایی تبدیل می‌کنند.

مردم گیج می‌شوند، از آن خارج می‌شوند و سپس برای همیشه یا چیزی شبیه به آن بدون اینکه چیزی در مورد رمزارزها بفهمند سوگند یاد می‌کنند.»

شاهزاده فیلیپ کاراجورجویچ صربستان درست قبل از میزبانی یک دیدار انفرادی با رئیس جمهور مادیرا، میگل آلبوکرکی، با کوین تلگراف صحبت کرد. مجمع الجزایر خودمختار پرتغال قرار است یک مرکز تجاری بیت کوین راه اندازی کند تا پذیرش این ارز دیجیتال را تشویق کند.

Karađorđević در سال های اخیر به یک مدافع بیت کوین تبدیل شده است و در حال حاضر برای Jan3 کار می کند، یک شرکت بیت کوین که توسط Samson Mow تأسیس شده است و هدف آن افزایش استفاده دولت ملی از BTC است. مکالمات پیرامون پتانسیل بیت کوین نشان داده است که چگونه دارایی دیجیتال دارای ارزش های متفاوتی برای اقتصادهای توسعه یافته، در حال توسعه و جهان اول است.

«شما شاهد پذیرش بسیار بیشتری در کشورهای در حال توسعه خواهید بود. کشورهایی که در واقع تورم دو رقمی و سه رقمی دارند، شما در لبنان هستید، در نیجریه هستید، در آرژانتین هستید.

در همین حال، کشورهای توسعه یافته مانند آمریکا، بریتانیا، فرانسه و سوئیس بسته به مقررات و آموزش درجات متفاوتی از پذیرش خواهند داشت.

ادوارد اسنودن، افشاگر NSA، طی یک سخنرانی مجازی در کنفرانس سال 2023 در آمستردام، بر اهمیت بیت کوین در مبارزه با استبداد و تسلط دولت و همچنین تضمین حاکمیت ثروت فردی تأکید کرد.

مجله: “زیبا و عقب مانده”: اولین برداشت جیمسون لوپ از بیت کوین


نویسنده: Gareth Jenkinson

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید