بیت کوین در سال 2025 به بالاترین حد خود رسیده است؟ ایده قیمت بیت کوین “راه اندازی گاو نر” را نشان می دهد


CryptoCon می گوید دارندگان بیت کوین باید به نوامبر 2024 برای سرنخ هایی در مورد زمان رسیدن قیمت بیت کوین در ماه آینده نگاه کنند.

یک الگوی جدید قیمت بیت کوین بیان می کند که بیت کوین (BTC) در آستانه آزمایش سهامداران با “رکود میان چرخه” قبل از شروع روند صعودی خود در اواخر سال 2024 است.

به گفته سازنده آن، تحلیلگر محبوب CryptoCon، “تئوری چرخه 28 نوامبرقیمت بیت کوین در سال 2025 به بالاترین حد خود رسیده است.

شمارش معکوس برای قیمت BTC “راه اندازی گاو نر”

در میان بحث در مورد ماهیت چرخه قیمت چهار ساله فعلی بیت کوین، CryptoCon معتقد است که همه چیز در مورد نحوه رفتار BTC/USD در یک زمان معین ممکن است ساده تر از آن چیزی باشد که بسیاری تصور می کنند.

او با اعلام نمودار 28 نوامبر در X (توئیتر سابق)، این تاریخ را نقطه عطف بزرگی در سال توصیف کرد و هر دو طرف یک دوره سه هفته‌ای داشتند.

استفاده از چرخه های زمانی 4 ساله، برخلاف نظریه من، رفتار به موقع بیت کوین را از زمان پیدایش آن آشکار می کند. چرخه ها بر روی تاریخ اولین هاوینگ در 28 نوامبر تمرکز می کنند.”

“اقدام قیمت بیت کوین از اولین پایین ترین سطح در 8 اکتبر 2010 آغاز شد. این جایی است که منحنی چرخه هر 4 سال به اوج خود می رسد. بالا و پایین در زمان مناسب خود در منحنی +/- 21 روز از 28 نوامبر می رسند. اوج ها در حال افزایش، پایین ها در بالا.”

این نمودار 28 نوامبر را به عنوان تاریخی توصیف می کند که بیت کوین هر چهار سال یک بار شاهد «شروع روند صعودی» است. آخرین مورد در سال 2020 بود، زمانی که BTC/USD از بالاترین رکورد قبلی (ATH) پیشی گرفت و یک سال بعد به رکورد فعلی 69000 دلار رسید.

بنابراین، نقطه مورد علاقه بعدی نوامبر 2024 است. تا آن زمان، اقدام قیمت بیت کوین زمان خود را در یک “رکود میانه چرخه” سپری می کند.

CryptoCon ادامه داد: «بعد از به پایان رسیدن بیت کوین، قیمت در اوایل چرخه اول حرکت می کند (نارنجی) و وارد رکود میانه چرخه می شود.

این طولانی‌ترین بخش چرخه‌ای است که بیت‌کوین در آن زمان را در حدود میانگین قیمت (نصف ATH قبلی) می‌گذراند تا زمانی که منحنی به پایان برسد.»

نمودار تئوری 28 نوامبر بیت کوین. منبع: CryptoCon/X

او اضافه کرد که بیت کوین «تقریباً مطمئنا» اولین اوج خود را با اشاره به بالاترین سطح محلی 31800 دلار در جولای سال جاری مشاهده کرد.

یک “کلاهبرداری در بازار گاوی” بیت کوین

همانطور که کوین تلگراف گزارش می دهد، نظرات در مورد اینکه اقدام قیمت بیت کوین در نصف کردن یارانه بلوکی در سال 2024 به کجا خواهد رفت، متفاوت است.

مرتبط: نصف شدن بیت کوین می تواند قیمت بیت کوین را تا ژوئیه 2025 به 148 هزار دلار برساند – Pantera Capital

برخی استدلال می کنند که درآمد اندک تنها چیزی خواهد بود که غم انگیزان پیش از این رویداد، که برای آوریل سال آینده برنامه ریزی شده است، مشاهده خواهند کرد.

در مصاحبه ای با کوین تلگراف این هفته، Filbfilb، یکی از بنیانگذاران مجموعه معاملاتی Decentrader، با این وجود، هدف خود را 46000 دلار برای نصف کردن تعیین کرد و گفت 35000 دلار برای پایان سال برنامه ریزی شده است.

در همین حال، CryptoCon در آخرین بولتن خود در سپتامبر، رفتار قیمت BTC 2023 را به عنوان “تقلب در بازار گاوی” خلاصه کرد.

او نوشت: «به نظر می‌رسد که بازار صعودی با سیگنال‌های بسیاری آغاز شده است، اما در مقطعی قیمت ادامه پیدا نمی‌کند.

این قانع‌کننده‌ترین نمونه‌ای است که تا به حال دیده‌ایم. شخصاً فکر می‌کنم هنوز برای آن زمان وجود دارد و صبورانه منتظر تکمیل آن هستم.»

نمودار 1 روزه BTC/USD. منبع: TradingView

طبق داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView، BTC/USD در 8 سپتامبر، زمانی که این مقاله نوشته شد، با قیمت 26200 دلار معامله می‌شد.

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *