آیا بیت کوین در آینده به 27000 دلار افزایش می یابد؟ بالاترین قیمت BTC در یک هفته قبل از پاول فدرال رزرو است


در حالی که همه نگاه ها به پاول دوخته شده بود، بیت کوین با ورود آخرین داده های کلان ایالات متحده، افزایش قیمت بیت کوین را افزایش داد.

بیت کوین (BTC) پس از گشایش وال استریت در 28 سپتامبر، در حالی که بازارها منتظر سرنخ های جدید فدرال رزرو آمریکا بودند، به بالاترین حد هفتگی جدید رسید.

نمودار 1 ساعته بیت کوین/دلار آمریکا. منبع: TradingView

بیت کوین نوسانات را قبل از سخنرانی پاول افزایش می دهد

داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView نشان داد که قدرت قیمت بیت‌کوین در طول روز بازگشت کرده است. برخی اشاره کردند مثل یک پمپ کلاسیک و تخلیه 24 ساعت پیش است.

در طول این عملکرد، قبل از اینکه بیت کوین تمام پیشرفت خود را بازگرداند، در Bitstamp بالاترین سطح 26823 دلار در نتیجه افزایش روزانه 2 درصدی مشاهده شد.

افزایش آهسته تری رخ داد و در زمان نگارش این مقاله، گاوها به 27000 دلار نزدیک شدند.

به نظر می رسد بیت کوین به آخرین فشارهای اقتصاد کلان ایالات متحده واکنش خوبی نشان داده است.

در حالی که تولید ناخالص داخلی 1.7 درصد به صورت سالانه در سه ماهه دوم افزایش یافت، اما کمتر از 2.0 درصد پیش بینی شده باقی ماند. داده های شاخص هزینه های مصرف شخصی (PCE) برای ماه اوت مطابق با انتظارات بود.

کیت آلن، یکی از بنیانگذاران Trading Resource Material Indicators می گوید: این نوسانات را افزایش می دهد. گفت مشترک X قبلی.

داده‌های کتاب سفارش Binance BTC/USD آپلود شده توسط آلن نشان داد که قیمت نقدی مقاومت کمی در زیر سطح 27000 دلار ارائه می‌دهد.

در همین حال، همانطور که جروم پاول، رئیس فدرال رزرو بعداً اظهار نظر کرد، داده های کلان تنها آغاز رویداد اصلی روز بود.

پاول، که آخرین سخنانش نوسان قابل توجهی در بازارهای ارزهای دیجیتال ایجاد نکرد، قرار بود در رویداد “گفتگو با رئیس جمهور: جلسه تالار معلمان” فدرال رزرو که در ساعت 4 بعد از ظهر به وقت شرقی در واشنگتن دی سی برگزار می شود، سخنرانی کند.

قیمت بیت کوین تعجب آور نیست

معامله گر و تحلیلگر محبوب Daan Crypto Trades در مورد وضعیت بازارهای بیت کوین نسبت به قدرت حرکت روزانه نسبت به 27 سپتامبر خوشبین تر بود.

مطالب مرتبط: نصف شدن بیت کوین “کارآمد” برای افزایش هزینه های استخراج بیت کوین به 30 هزار دلار

او گفت: “ما به اوج های دیروز برگشتیم اما با علاقه باز بسیار کمتر”. ثبت شده است.

بدون شک اینجا یک تعقیب و گریز طولانی است، اما نسبت به دیروز کمتر کف آلود است. من هنوز هم دوست دارم دوره های طولانی آرامش را ببینم تا بعداً بازگشت کاملی نداشته باشم.

نمودار BTC/USD با داده های بهره باز. منبع: Daan Crypto Trades/X

نمودار همراه، علاقه باز را مطابق با افزایش بیت کوین/دلار آمریکا دنبال می کند.

در همین حال، معامله گر و تحلیلگر همکار Rekt Capital خطوط روند مقاومت مهمی را مشخص کرده است که در حال حاضر در حال بازی هستند. بیت کوین باید بر این موارد غلبه کند تا به تغییر روند قابل توجهی دست یابد.

در جای دیگری از تحلیل روز، Rekt Capital اذعان کرد که 29000 دلار می تواند دوباره ظهور کند و همچنان بخشی از یک عقب نشینی گسترده تر برای بیت کوین باشد.

مهم است که به یاد داشته باشید که بیت کوین از نظر فنی می تواند تا 29000 دلار حرکت کند و سطح پایینی جدید (فاز AB) را تشکیل دهد. توضیح داد در کنار یک نمودار

این مقاله حاوی توصیه یا توصیه های سرمایه گذاری نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و معاملاتی مستلزم ریسک است و خوانندگان باید هنگام تصمیم گیری تحقیقات خود را انجام دهند.
نویسنده: William Suberg

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید