Bitbuy با شرکت کانادایی خودپرداز رمزنگاری Localcoin وارد همکاری استراتژیک شد


Localcoin ATM همچنین پیشنهادات ارزهای دیجیتال خود را گسترش داده و یک برنامه کیف پول راه اندازی خواهد کرد.

شرکت فین‌تک کانادایی WonderFi، با حمایت میلیاردر کوین اولری، اخیراً از همکاری استراتژیک بین Bitbuy و ارائه‌دهنده خودپرداز ارزهای دیجیتال Localcoin ATM خبر داده است.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی WonderFi، این همکاری که در 18 سپتامبر اعلام شد، از پیشنهادات خودپرداز رمزنگاری Localcoin در سراسر کانادا با پلتفرم صرافی Bitbuy و “نقدینگی عمیق” ناشی از آن پشتیبانی می کند.

Bitbuy اولین صرافی ارزهای دیجیتال است که تأییدیه کامل نظارتی را در کانادا دریافت کرد. در ژانویه 2023 توسط WonderFi به مبلغ تقریبی 162 میلیون دلار (206 میلیون دلار کانادا) از طریق خرید شرکت مادرش، First Ledger Corp، خریداری شد.

گفته می شود که لوکال کوین بزرگترین شبکه خودپرداز ارزهای دیجیتال در کانادا را اداره می کند. طبق بیانیه مطبوعاتی، 900 دستگاه تقریباً 33 درصد از کل کشور را تشکیل می دهند. این رقم به حدود 2700 نفر می رسد و کانادا را در رتبه دوم پس از ایالات متحده در پذیرش کلی قرار می دهد.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی، با این مشارکت، «خدمات دارایی دیجیتال بیت‌بی تقریبا 50 درصد از دستگاه‌های خودپرداز بیت‌کوین در کانادا را پوشش می‌دهد».

سال گذشته، گرانت وینگو، مدیرعامل کمیسیون اوراق بهادار انتاریو، گفت که علیرغم خروج اخیر تعداد زیادی از شرکت‌های رمزنگاری از بازار، رگولاتور انتظار دارد “بیش از 30 درصد از کانادایی‌ها در سال 2023 دارایی‌های کریپتو خریداری کنند”.

همانطور که قبلاً Cointelegraph گزارش کرده بود، ByBit و Binance با استناد به تغییرات مقرراتی از صحنه ارزهای دیجیتال کانادا خارج شده اند، در حالی که مدیر عامل WonderFi، Dean Skurka ماه گذشته به کوین تلگراف گفت که افزایش شفافیت نظارتی همچنین سرمایه گذاران نهادی را به ارزهای دیجیتال و دارایی های دیجیتال وارد کانادا می کند.

مرتبط با: رئیس CoinSmart می‌گوید مالیات‌های ارزهای دیجیتال در خارج از ایالات متحده «کمی مطلوب‌تر» هستند

تریستان فونگ، مدیرعامل Localcoin ATM نیز به کوین تلگراف اعلام کرد که اپلیکیشن Localcoin Wallet به زودی منتشر خواهد شد و دستگاه های خودپرداز Localcoin دارای “محدوده گسترده” نامشخصی از ارزهای دیجیتال خواهند بود:

ما همیشه به دنبال فرصت‌هایی برای رشد و بهبود پیشنهادات خود هستیم. به عنوان بخشی از گسترش شبکه تهاجمی کانادایی و بین‌المللی، ما همچنین هیجان‌زده هستیم که ویژگی‌های آتی را اعلام کنیم: طیف گسترده‌ای از ارزهای دیجیتال موجود در دستگاه‌های خودپرداز، برنامه کیف پول محلی ما، و نقل و انتقالات الکترونیکی یا پول نقد در مکان های ما امکان فروش بیت کوین به صورت آنلاین برای تحویل.
نویسنده: Tristan Greene

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *