کیف پول بایننس در یک روز تقریباً 1 میلیون دلار برای کارمزد گاز ETH هزینه کرد


بایننس گفته است که در حال پیاده سازی یک کیف پول برای اطمینان از ایمنی وجوه کاربران هستند.

به گفته محقق داده های بلاک چین، Etherscan، یک کیف پول رمزنگاری متعلق به پلتفرم معاملاتی بایننس، 530 اتر (ETH) به ارزش تقریبی 843797 دلار را تنها در 24 ساعت هزینه گاز کرده است.

در 21 سپتامبر، هزینه های گاز در شبکه اتریوم از حداقل 6 gwei (0.17 دلار) در هر تراکنش به حداکثر 332 gwei (حدود 11.2 دلار) افزایش یافت. افزایش قیمت بنزین به کیف پولی به نام “Binance 14” متعلق به بایننس نسبت داده شد که شبکه ETH آن تقریباً یک میلیون دلار برای قیمت بنزین هزینه کرد.

نمودار مصرف گاز 30 روزه کیف پول رمزنگاری Binance. منبع: Dune Analytics

اعضای جامعه نظرات خود را در مورد هزینه های هنگفت گاز که هزینه های مبادله می شود بیان کردند. بلیندا ژو، سرمایه‌گذار Web3، مهندسان بایننس را “ناتوان” خواند و گفت که آنها پیکربندی را اشتباه انجام داده‌اند و تخصیص گاز را خیلی بالا تعیین کرده‌اند.

آدام کوکران، شریک شرکت سرمایه گذاری خطرپذیر Cinneamhain Ventures، معتقد است که هزینه های غیرعادی گاز نتیجه API های غیر استاندارد است. مدیریت انتقاد کرد این موضوع فناوری صرافی و توانایی آن برای ایمن نگه داشتن «صدها میلیارد سکه در چندین پروتکل» را مورد تردید قرار داد.

در همین حال، Binance گزارش شده است فوق الذکر او گفت که آنها برای اطمینان از ایمنی وجوه کاربران، جمع آوری کیف پول را زمانی انجام می دهند که هزینه های گاز کم است.

کوین تلگراف برای اظهار نظر با بایننس تماس گرفت اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

مرتبط با: پست CZ در مورد Ceffu و X در Binance. ایالات متحده با ادعاهای SEC در تضاد است و بر سردرگمی می افزاید

بایننس به طور مداوم در رادار منتقدان بوده است زیرا در جریان نبرد حقوقی خود با کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده درگیر مناقشات شده است. Changpeng Zhao، مدیر عامل صرافی رمزارز، گزارش‌هایی را که در ۲۱ سپتامبر مبنی بر قرض گرفتن ۲۵۰ میلیون دلار از BAM Management، شرکتی که به‌عنوان شرکت هلدینگ برای همتای آمریکایی خود عمل می‌کرد، رد کرد. به گفته ژائو، اعتبار برعکس بود. وجوه را به شرکت قرض داد.

مجله: خروج اجرایی بایننس، نزدک دستورات هوش مصنوعی را پاک می‌کند و SBF تجدیدنظر وثیقه را از دست می‌دهد: Hodler’s Digest، 3-9 سپتامبر
نویسنده: Ezra Reguerra

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید