Binance.US MoonPay را به عنوان جایگزین بانکی برای به دست آوردن مجدد افزایش دلار انتخاب می کند


صرافی رمزارز Binance.US پس از قطع روابط بانکی خود، دلار آمریکا را از طریق همکاری جدید با MoonPay احیا کرده است.

دو ماه پس از تبدیل شدن به یک پلتفرم فقط رمزنگاری، Binance.US یک همکاری جدید با شرکت پرداخت رمزنگاری MoonPay را اعلام کرد تا به کاربران اجازه دهد تتر (USDT) را برای استفاده در پلتفرم خود خریداری کنند.

صرافی کریپتو در 22 آگوست اعلام کرد که USDT به عنوان «دارایی اصلی» جدید برای همه تراکنش‌ها پذیرفته شده است و مشارکت آن با MoonPay راهی برای انجام تراکنش به دلار در اختیار کاربران قرار می‌دهد.

شراکت جدید پس از آن صورت می گیرد که Binance.US پس از بحران با شرکای بانکی خود، سپرده های فیات خود را در صرافی از 9 ژوئن به حالت تعلیق درآورد.

وی در آن زمان شگردهای «تهاجمی و ارعاب‌آمیز» سازمان بورس و اوراق بهادار را که چهار روز پیش از بورس و شرکت‌های وابسته به آن شکایت کرده بود، دلیل قطعی اعلام کرد.

طبق این بیانیه، مشتریان Binance.US که می‌خواهند حساب‌های خود را تامین کنند، اکنون می‌توانند دلار را با USDT مبادله کنند، که می‌تواند برای خرید ارزهای دیجیتال دیگر در این پلتفرم استفاده شود.

در حالی که سپرده‌های مستقیم بانکی در Binance.US غیرفعال است، این مشارکت به کاربران کمک می‌کند تا از خرید از طریق Apple و Google Pay و همچنین کارت‌های نقدی و اعتباری پشتیبانی کنند.

در 23 ژوئن، صرافی با یک سری مشکلات با برداشت دلار مواجه شد، اما توانست به طور موقت عملکرد را بازیابی کند. در آن زمان هشدار داده بود که این سرویس در آینده نزدیک قطع خواهد شد.

مرتبط با: وزارت دادگستری نگران است که اگر دادستان ها اتهامات کلاهبرداری را مطرح کنند، بایننس هک شود: گزارش

قبل از شکایت بایننس.

در ماه مارس، تعدادی از صرافی‌های ارز دیجیتال و ارائه‌دهندگان خدمات، شرکای بانکی خود را در بحبوحه بحران بانکی گسترده‌تر از دست دادند که باعث شد تعدادی از بانک‌های دوستدار رمزنگاری از جمله بانک سرمایه‌گذاری سیلیکون ولی، سیلورگیت و بانک سیگنچر در عرض چند هفته سقوط کنند. .

سوالات بزرگ: آیا NSA بیت کوین را ایجاد کرده است؟
نویسنده: Tom Mitchelhill

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *