امتیاز Binance.US در برابر SEC، Mt. بازپرداخت دیرهنگام Gox و اخبار دیگر: Hodler’s Digest، 17-23 سپتامبر


Binance.US به پیروزی موقت در برابر SEC، Mt. بازپرداخت Gox تا سال 2024 به تعویق افتاده است و یک میلیارد دلار نقدینگی برای شبکه Tether’s Tron فراهم می کند.

پرخواننده ترین اخبار این هفته

SEC در درخواست دسترسی به نرم افزار Binance.US اشکال موقتی را مشاهده می کند

کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده نتوانست دسترسی فوری به نرم افزار Binance.US را فراهم کند و قاضی گفت که در حال حاضر تمایلی به اجازه حسابرسی ندارد. جلسه استماع در 18 سپتامبر برگزار شد تا در مورد پیشنهاد SEC برای وادار کردن Binance به ارائه اطلاعات دقیق و سازگاری بیشتر مدیران با سپرده ها بحث شود. در طول جلسه دادرسی، قاضی فاروقی گفت که در حال حاضر تمایلی به اجازه بازبینی ندارد. به عنوان یک جایگزین، او پیشنهاد کرد که SEC درخواست های خاص تری برای کشف داشته باشد و با طیف وسیع تری از شاهدان صحبت کند. در موضوع دیگری، Binance global و مدیر عامل آن Changpeng CZ Zhao از SEC درخواست کردند که شکایتی را که در ژوئن علیه آنها ارائه کرده بود، رد کند و ادعا کرد که تنظیم کننده از اختیارات خود در این پرونده فراتر رفته است.

کوه متولیان Gox تاریخ بازپرداخت را به اکتبر 2024 تغییر می دهند

کوه نوبواکی کوبایاشی، متولی Gox، رسماً تاریخ صرافی را برای بازپرداخت طلبکاران خود از 31 اکتبر 2023 به 31 اکتبر 2024 تغییر داد. در حال حاضر Mt. Gox دارای حدود 142000 بیت کوین (BTC)، 143000 بیت کوین کش (BCH) و 69 میلیارد ین ژاپن است. کوه Gox زمانی یکی از قدیمی‌ترین صرافی‌های ارزهای دیجیتال بود که بیش از 70 درصد تراکنش‌های انجام شده در اکوسیستم بلاک چین را تسهیل می‌کرد. پس از یک هک بزرگ در سال 2011، سایت در سال 2014 به دلیل ادعای ورشکستگی از کار افتاد. این عواقب تقریباً 24000 طلبکار را تحت تأثیر قرار داد و باعث از دست دادن 850000 BTC شد.

تتر به 1 میلیارد دلار USDT اجازه می دهد تا شبکه Tron را بازسازی کند

خزانه داری تتر در کوتاه مدت یک میلیارد دلار نقدینگی در اختیار شبکه ترون قرار خواهد داد. مجوز میلیاردر توسط ردیاب بلاک چین WhaleAlert علامت گذاری شد و باعث پاسخ سریع پائولو آردوینو، مدیر ارشد فناوری Tether شد که گفت توکن های USDT به عنوان موجودی برای پر کردن شبکه Tron استفاده خواهند شد. مجوز USDT در خزانه داری Tether به شرکت اجازه می دهد تا USDT را بلافاصله پس از دریافت وجوه مشتری منتشر کند تا اطمینان حاصل شود که صادرکننده 100٪ ذخایر خود را حفظ می کند. آردوینو اضافه کرد که این رویداد یک مجوز بود، نه یک صدور واقعی، و اینکه مبلغ تخصیص یافته قرار است به عنوان موجودی برای درخواست‌های صدور آینده و سوآپ‌های زنجیره‌ای از شبکه Tron استفاده شود.

والدین بنیانگذاران FTX به دزدی میلیون‌ها دلار از صرافی ارزهای دیجیتال شکایت می‌کنند

بدهکاران FTX علیه والدین خود Sam SBF Bankman-Fried اقدام قانونی کرده اند و ادعا می کنند که میلیون ها دلار را از طریق مشارکت خود در صرافی ارز دیجیتال اختلاس کرده اند. شاکیان استدلال کردند که جوزف بنکمن و باربارا فرید از نفوذ و نفوذ خود در امپراتوری FTX برای ثروتمند شدن خود به قیمت بدهکاران در املاک ورشکستگی FTX استفاده کردند. بدهکاران ادعا کردند که برخلاف آنچه SBF ادعا کرد، والدین SBF به شدت درگیر تجارت FTX از آغاز تا سقوط آن بودند. بر اساس این شکایت، بنکمن و فرید از مشارکت خود در گروه FTX جوایز قابل توجهی دریافت کردند، از جمله 10 میلیون دلار هدیه نقدی و 16.4 میلیون دلار ملک لوکس در باهاما.

فایل‌های مقیاس خاکستری برای مرجع جدید ETF آتی اتر

شرکت سرمایه‌گذاری ارز دیجیتال Grayscale جدیدترین شرکتی است که برای یک صندوق جدید مبادله آتی اتر (ETH) به کمیسیون بورس و اوراق بهادار پرونده ارائه کرده است.

طبق این پرونده، Grayscale Ethereum Futures Trust قراردادهای آتی اتر را «با نمایه تاریخ انقضای تقریباً ثابت» نگه می‌دارد. تراست “هرگز موقعیت های آتی را به تسویه نقدی منتقل نمی کند.” ماهیت قراردادهای آتی اتر در ETF نیازی به اعتماد برای استفاده از نگهبان اتر نخواهد داشت. بایگانی Grayscale تنها چند هفته پس از اینکه Valkyrie برای یک ETF آتی اتر در SEC در اواسط ماه اوت ثبت نام کرد، پس از آن که بسیاری از شرکت‌های دیگر برای ETFهای آتی ETH ثبت نام کردند.

برنده و بازنده

بیت کوین در آخر هفته (بیت کوین) آنجا 26525 دلاراتر (ETH) -اکثر 1590 دلار و XRP -اکثر 0.51 دلار. ارزش کل بازار به شرح زیر است: 1.05 دلار تریلیون بر اساس CoinMarketCap.

سه آلتکوین پردرآمد هفته در بین 100 ارز دیجیتال برتر بدون تغییر هستند. (IMX) توکن Curve DAO در 27.07٪ (CRV) 16.16% و Aave (AAVE) 15.92 درصد است.

سه آلت کوین با بیشترین ضرر هفته Gala بود (برتر) در -8.57٪، Axie Infinity (محور) -7.42% و خوش بینی (بوسه) این در -7.52٪ است.

برای اطلاعات بیشتر در مورد قیمت کریپتو، حتما تحلیل بازار کوین تلگراف را بخوانید.

همچنین بخوانید
آسیایی اکسپرس

آسیا اکسپرس: بازار NFT چین، ابرداده Moutai محبوب اما ناقص است

امکانات

آیا شما هنوز مستقل هستید؟ خود حاکمیت مالی و مبادله غیرمتمرکز

به یاد ماندنی ترین نقل قول ها

این خطر واقعی وجود دارد که استفاده از هوش مصنوعی برای تضعیف اعتماد مصرف کننده یا تحت تسلط چند بازیکن قرار گیرد. […].

سارا کاردلمدیرعامل سازمان رقابت و بازار بریتانیا

از ایالات متحده تسلیم نشوید. این هم می گذرد، سردرگمی می گذرد. ایالات متحده مکان خوبی برای ساختن چیزها است و من می‌خواهم همینطور بماند.

هستر پیرسکمیسر کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده

اگر کاربر نهایی معمولی که دانشمند کامپیوتر نیست و بلاکچین را نمی‌فهمد، باید کلیدهای خصوصی خود را بداند، اشتباه کرده‌ایم. اینها باید انتزاع شوند،

جیمز ترومانسرئیس Web3 در Google Cloud

همانطور که بیت کوین به عنوان یک شبکه پولی جهانی مقیاس می شود، تاثیر کربن آن کاهش می یابد. صنایع کمی می توانند ادعای این موفقیت را داشته باشند.

جیمی کوتستحلیلگر بازار کریپتو در بلومبرگ

آینده ای اجتناب ناپذیر که در آن دیگر هیچ واسطه ای بین طرفداران و سازندگان وجود نخواهد داشت. این یک پتانسیل آشکار اما غیرقابل تحقق فناوری بلاک چین است.

لئون لیموسس و مدیرعامل Only1

[The U.S. government] یک بانک مرکزی می تواند یک ارز دیجیتال بسازد که باز، بدون مجوز و خصوصی باشد. پول نقد باید جعل شود.

تام ایمرنماینده آمریکا

پیش بینی هفته

بیت کوین نمی تواند ضررهای پس از فدرال رزرو را جبران کند زیرا قیمت 20 هزار دلار بیت کوین به رادار بازمی گردد

پس از تصمیم فدرال رزرو ایالات متحده در مورد نرخ بهره، بیت کوین کاهش یافت زیرا پیش بینی های قیمت 20000 دلاری بیت کوین دوباره ظاهر شد.

اتفاقی که پس از تعلیق نرخ بهره توسط فدرال رزرو در 20 سپتامبر افتاد، برای گاوهای بیت کوین فایده چندانی نداشت. بیت کوین/دلار در روز گذشته تقریباً 700 دلار کاهش یافته بود. داده‌های Cointelegraph Markets Pro و TradingView یک دوره 24 ساعته بی‌نظیر قیمت BTC را پوشش می‌دهند که در آن 27000 دلار از دید ناپدید شد.

اکنون فعالان بازار به دلیل فقدان نوسانات محسوس به چشم انداز محافظه کارانه تری بازگشته اند. معامله گر محبوب کریپتو تونی به مشترکین X (توئیتر سابق) می گوید که چنین چیزی در ماه اکتبر عالی خواهد بود.

به آرامی به 28500 دلار، به دنبال هیجان و FOMO، و سپس یک بار دیگر کاهش پیدا کنید.

FUD هفته

Balancer، ارائه‌دهنده DNS را برای تصاحب وب‌سایت در حمله مهندسی اجتماعی مقصر می‌داند

Balancer، سازنده بازار خودکار مبتنی بر اتریوم، معتقد است که این یک حمله مهندسی اجتماعی به ارائه‌دهنده خدمات DNS آن بود که منجر به به خطر افتادن صفحه اصلی وب‌سایت آن و سرقت تخمینی ۲۳۸۰۰۰ دلار ارز دیجیتال در ۱۹ سپتامبر شد. شرکت های امنیتی بلاک چین SlowMist و CertiK گزارش دادند که مهاجم از قراردادهای فیشینگ Angel Drainer استفاده کرده است. SlowMist گفت که بهره‌برداران از طریق پروتکل Border Gateway به وب‌سایت Balancers حمله کردند، فرآیندی که در آن هکرها با خراب کردن جدول‌های مسیریابی اینترنت، کنترل آدرس‌های IP را به دست می‌آورند. هکر قبلاً برخی از اترهای سرقت شده (ETH) را به آدرس های بیت کوین (BTC) مرتبط کرده است.

اینفلوئنسر کریپتو در هنگ کنگ به دلیل شراکت با JPEX دستگیر شد

گزارش شده است که یک اینفلوئنسر رسانه های اجتماعی مستقر در هنگ کنگ پس از تحقیقات در مورد بحران نقدینگی JPEX صرافی ارز دیجیتال پس از دخالت آنها دستگیر شده است. بر اساس یک گزارش محلی، کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ اخیراً بیانیه‌ای صادر کرد و JPEX را متهم کرد که فعالانه خدمات و محصولات پلتفرم خود را از طریق افراد مشهور آنلاین و صرافی‌های پول خارج از بورس تبلیغ می‌کند. گزارش تایید نشده دیگری نشان می‌دهد که لین زو برنامه‌هایی را به یک گروه چت که برای سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال ایجاد شده بود ارائه کرده است. همچنین در رابطه با این داستان، تنظیم‌کننده‌های هنگ‌کنگ در حال برنامه‌ریزی برای تشدید مقررات در اطراف بازار کریپتو به دنبال شکست JPEX هستند که منجر به دستگیری بیش از شش نفر شد.

هک CoinEx: توقیف کلیدهای خصوصی منجر به سرقت 70 میلیون دلاری شد

صرافی CoinEx مستقر در هنگ کنگ فاش کرد که کلیدهای خصوصی به خطر افتاده به هکرها اجازه می دهد تا توکن هایی به ارزش بیش از 70 میلیون دلار را سرقت کنند. به گفته نمایندگان CoinEx، این مقدار نشان دهنده درصد کمی از کل دارایی های مدیریت شده است. CoinEx اظهار داشت که کاربران آسیب دیده تمام وجوه از دست رفته را جبران خواهند کرد. صرافی فاش کرد که تحقیقات اولیه کیف پول های داغ آن را به یک کلید خصوصی به خطر انداخته مرتبط می کند. این برای ذخیره دارایی های ارزی برای پردازش سپرده ها و برداشت ها استفاده می شد.

هوش مصنوعی صنعت را کشت: رئیس EasyTranslate در حال سازگاری با تغییرات است

فردریک پدرسن، رئیس Easy Translate می‌گوید اگر اکنون کسب‌وکار خود را برای استفاده از هوش مصنوعی متحول نکنید، عقب خواهید ماند.

گردآورنده NFT: ویلیام مپان هنر مولد را با استفاده از مداد رنگی و تاس توضیح می دهد

هنر مولد چیست؟ ویلیام مپان، که مجموعه 250 قطعه ای Distance هر کدام با قیمت 2ETH فروخته شد، نحوه استفاده از مداد رنگی و قالب را توضیح می دهد.

Scandals, Mt. مشکلات Gox و رمزنگاری Diners Club: کارکنان JPEX از حادثه به دلیل آسیا اکسپرس فرار کردند

صرافی کریپتو هنگ کنگ JPEX با کلاهبرداری 166 میلیون دلاری، Mt. Gox یک بار دیگر بازپرداخت را به تعویق می اندازد، قدیمی ترین شرکت کارت اعتباری سنگاپور به بلاک چین روی می آورد.


نویسنده: Editorial Staff

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید