بایننس ایالات متحده از کاربران می خواهد که دلار را به استیبل کوین برای برداشت تبدیل کنند


به گفته این شرکت، کاربران ایالات متحده بایننس می توانند وجوه دلاری را به استیبل کوین یا سایر دارایی های دیجیتال تبدیل کنند تا وجوه دلاری را از حساب خود خارج کنند.

صرافی ارزهای دیجیتال Binance US شرایط خدمات خود را به روز کرده است، به این معنی که برداشت مستقیم به دلار آمریکا دیگر در این پلتفرم پشتیبانی نمی شود.

بایننس ایالات متحده شرایط خدمات خود را در 16 اکتبر به روز کرد و به طور قابل توجهی بخش “کیف پول BAM Fiat” را تغییر داد که به خدمات بایننس ایالات متحده مربوط به ذخیره سازی USD اشاره دارد.

در شرایط به روز شده، بایننس ایالات متحده نوشت که کاربران می توانند وجوه دلاری را به استیبل کوین یا سایر دارایی های دیجیتال تبدیل کنند تا وجوه دلاری را از حساب خود خارج کنند.

برخی از علاقه مندان به ارزهای دیجیتال از X (توئیتر سابق) برای تأیید تغییر شرایط خدمات در Binance US استفاده کردند. یکی از ناظران ارزهای دیجیتال در X نوشت: «بایننس دلار را تصاحب کرده است. نگران نباشید می‌توانید تترهای ضرب شده یا سکه‌های مزخرف را از هوا خریداری کنید.

مشابه به‌روزرسانی‌های قبلی شرایط خدمات، Binance USA تأکید کرد که دارایی‌های دیجیتال واجد شرایط حمایت بیمه‌ای توسط شرکت بیمه سپرده فدرال (FDIC) نیستند.

Binance US در به‌روزرسانی مورخ 5 می 2023 نوشت: «در صورتی که رابطه خود را با یک متولی USD خاتمه دهیم و نتوانیم متولی USD دیگری پیدا کنیم، به شما اطلاع می‌دهیم و برای برداشت سپرده‌های USD شما زمان می‌گذاریم. این شرکت در به روز رسانی 5 می 2023 نوشت. اضافی:

تمام سپرده‌های دلاری که تا مهلت تعیین‌شده در اطلاعیه برداشت نشده‌اند، به دارایی‌های دیجیتالی استیبل کوین تبدیل می‌شوند و دارایی‌های دیجیتال به حساب شما منتقل می‌شوند.»

آخرین به‌روزرسانی‌های شرایط خدمات Binance US به طور قابل توجهی با نسخه منتشر شده در می 2023 متفاوت است. در آن زمان، این صفحه حاوی اطلاعاتی بود که اکنون حذف شده است، مبنی بر اینکه اپراتور آمریکایی بایننس BAM عضو FDIC نیست و یک بانک نیست. اما «با متولیان دلار آمریکا کار کرد» تا اطمینان حاصل کند که سپرده‌های دلاری توسط متولیان دلار آمریکا در چندین حساب در بانک‌های تحت بیمه FDIC نگهداری می‌شود.

با توجه به انطباق حافظ BAM و USD، قصد BAM این است که از ماه مه 2023، شرایط استفاده “فقط در صورت ورشکستگی بانک موثر خواهد بود” برای وجوهی که از سقف پوشش بیمه FDIC 250,000 دلار برای هر فرد واجد شرایط پیروی کنند. . ، اضافه كردن:

«در صورت ورشکستگی بانک […]حساب(های) بانک و فیات شما […] به منظور تعیین صلاحیت شما برای بیمه سپرده FDIC جمع آوری می شود. بیمه FDIC در برابر شکست BAM یا رفتار نادرست کارمندان BAM محافظت نمی کند.

Binance US بلافاصله به درخواست Cointelegraph برای اظهار نظر پاسخ نداد.

مرتبط با: Binance.US از MoonPay به عنوان جایگزین بانکی برای به دست آوردن مجدد افزایش دلار حمایت می کند

این خبر نمونه دیگری از بایننس ایالات متحده را به ارمغان می آورد که در تلاش است تا فیات خود را در داخل و خارج از رمپ حفظ کند، زیرا سال گذشته برخی از عملیات های USD را متوقف کرد.

در ژوئن 2023، بایننس ایالات متحده سپرده های USD را به حالت تعلیق درآورد و به مشتریان خود اطلاع داد که توقف در کانال های برداشت فیات قریب الوقوع است. این شرکت بعداً گفت که مشکلات برداشت دلار را حل کرده است، اما هشدار داد که این می تواند یک راه حل موقت باشد.

مجله: حقیقت پشت انقلاب بیت کوین کوبا: گزارشی در محل
نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید