بایننس از کاربران می‌خواهد پس از بانک Paysafe، یورو را به USDT تبدیل کنند


مشکلات بانکی بایننس در اروپا همچنان ادامه دارد زیرا Paysafe کاربران خود را تشویق می کند تا یورو خود را به دلار دیجیتال تبدیل کنند.

صرافی کریپتو بایننس از کاربران خواسته است تا قبل از پایان ماه اکتبر پس از از دست دادن پشتیبانی شریک بانکی خود، یورو خود را به تتر (USDT) تبدیل کنند.

در 28 سپتامبر، بایننس از کاربران اروپایی Paysafe خواست تا موجودی یورو خود را در حساب‌های Binance خود تا قبل از 31 اکتبر به USDT تبدیل کنند و بیان کرد که Paysafe “به طور یکجانبه تصمیم گرفت سپرده‌های EUR را برای کاربران Binance متوقف کند.”

با این حال، بایننس اعلام کرد که کاربران می توانند به برداشت موجودی یورو از حساب های بایننس خود به حساب های بانکی خود ادامه دهند.

به کاربران Paysafe توصیه می شود قبل از آن اقدامات احتیاطی مناسب را انجام دهند.

به گفته این شرکت، کاربران Paysafe از ساعت 04:00 UTC در 28 سپتامبر، دیگر نمی توانند جفت معاملات نقدی یورو را معامله کنند و سفارشات باز پس از یک ساعت لغو خواهند شد. Binance Convert که مانند مبادله توکن عمل می کند، برای تراکنش های یورو نیز محدود خواهد شد.

اسکرین شات اعلان بایننس برای کاربران Paysafe. منبع: بایننس

Paysafe سپرده های یورو را در 25 سپتامبر معلق کرد. این شرکت قبلاً سپرده گذاری و برداشت فیات را از طریق انتقال بانکی برای کاربران بایننس در اروپا در منطقه واحد پرداخت یورو (SEPA) اتحادیه اروپا تسهیل می کرد.

در بولتن آمده است: «ما در تلاش هستیم تا به زودی کانال‌های فیات جدید را در بایننس ادغام کنیم.

در 27 سپتامبر، کوین تلگراف گزارش داد که بایننس فرانسه به مشتریان خود توصیه می کند که فوراً تمام دارایی های فیات خود را به ارز دیجیتال تبدیل کنند.

مرتبط با: بایننس برداشت ها را در اروپا محدود می کند و به مشکلات مربوط به پردازشگر پرداخت اشاره می کند

این اقدام جدیدترین اقدامی است که به مشکلات نظارتی و انحلال بانک بایننس در غرب اضافه می کند.

Paysafe همچنین در ماه مه به دنبال نگرانی هایی که در مورد شراکت توسط تنظیم کننده های مالی در بریتانیا مطرح شد، از تراکنش های GBP حمایت کرد.

در ماه ژوئن، بایننس خروج خود از هلند را اعلام کرد و در عرض یک هفته، مقامات بلژیک به صرافی دستور دادند تا خدمات خود را متوقف کند. با این حال، در 26 سپتامبر، بازگشایی ثبت نام های جدید برای ساکنان بلژیک را اعلام کرد.

مجله: Binance.US امتیاز مقابل SEC، Mt. بازپرداخت دیرهنگام Gox و اخبار دیگر: Hodler’s Digest، 17-23 سپتامبر
نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید