بایننس هنوز برای یافتن شریک بانکی در فرانسه تلاش می کند: گزارش


شرکت تابعه محلی بزرگترین صرافی رمزنگاری جهان به مشتریان پیشنهاد کرده است که تمام ارزهای فیات موجود در صرافی را به ارز دیجیتال تبدیل کنند.

یکی از مدیران اجرایی به رسانه های محلی گفت: پس از از دست دادن شریک بانکی یورویی خود Paysafe، بایننس فرانسه توصیه کرد که مشتریانش فورا تمام پول های فیات را که در صرافی نگهداری می کنند به رمزنگاری تبدیل کنند.

همکاری بایننس فرانسه و Paysafe در 25 سپتامبر به پایان رسید. Paysafe از شعبه فرانسوی Binance با زیرساخت سپرده و برداشت یورو از طریق نقل و انتقالات بانکی SEPA پشتیبانی کرده است. پایان این همکاری در اواخر ژوئن اعلام شد، اما بایننس فرانسه هنوز شریک جدیدی پیدا نکرده است.

مرتبط با: CZ تیم امنیتی Binance را برای ردیابی وجوه دزدیده شده Huobi HTX منصوب می کند

در 26 سپتامبر، سخنگوی این شرکت به ایستگاه رادیویی فرانسوی BFM تأیید کرد که در حال حاضر بایننس فرانسه به کاربران پیشنهاد می‌کند تا موجودی فیات خود را در اسرع وقت به صورت رایگان به ارزهای دیجیتال تبدیل کنند:

بایننس در سریع ترین زمان ممکن برای ورود به شرکای جدید کار می کند و در آینده ای نزدیک به روز رسانی را ارائه خواهد کرد.

همانطور که توسط کاربران گزارش شده است، هنگامی که برنامه تلفن همراه باز می شود، پنجره ای به طور خودکار با پیشنهاد تبدیل تعادل فیات به رمزنگاری باز می شود.

در اواخر آگوست، مشتریان بایننس از قبل برای برداشت پول فیات در اروپا با مشکل مواجه بودند. در آن زمان، این شرکت اعلام کرد که برداشت و سپرده های یورو از طریق SEPA را به حالت تعلیق در می آورد زیرا نمی تواند بدون ارائه دهنده پرداخت از آنها پشتیبانی کند.

Cointelegraph برای اظهار نظر بیشتر با Binance تماس گرفته است اما هنوز پاسخی دریافت نکرده است.

بایننس که توسط مجریان قانون به دلیل عدم رعایت تحریم های مالی علیه روسیه به دقت مورد بررسی قرار گرفته است، چندین ماه است که با مشکلات نظارتی مداوم به ویژه در اروپا مواجه بوده است. در 16 ژوئن، صرافی خروج خود از هلند را اعلام کرد. کمتر از یک هفته بعد، مقامات بلژیک نیز به صرافی دستور دادند تا تمام خدمات را متوقف کند.

در 27 سپتامبر، این شرکت اعلام کرد که با فروش شرکت خود به صرافی تازه تاسیس CommEX از روسیه خارج می شود.


نویسنده: David Attlee

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید