بایننس کارت نقدی کریپتو را در آمریکای لاتین و خاورمیانه متوقف می کند


بایننس دلیل دقیق تعلیق را فاش نکرد، اما ادعا کرد که تنها 1 درصد از کاربران آن منطقه را تحت تأثیر قرار می دهد.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس از 25 آگوست خدمات کارت نقدی کریپتو در آمریکای لاتین و خاورمیانه را به حالت تعلیق در می آورد.

کارت نقدی کریپتو مانند اکثر کارت‌های نقدی دیگر کار می‌کرد و به کاربران خود امکان پرداخت روزانه را می‌داد. تنها تفاوت این است که این کارت ها توسط دارایی های کریپتو تامین می شوند.

خدمات کارت نقدی کریپتو در آمریکای لاتین و خاورمیانه تا 21 سپتامبر خاتمه می یابد، اما بازپرداخت و اختلافات درخواست شده در صرافی تا 20 دسامبر 2023 قابل رسیدگی است.

رابط کارت بدهی ارز دیجیتال بایننس. منبع: X

این موضوع برای اولین بار زمانی آشکار شد که یکی از کاربران X (که رسماً به عنوان توییتر شناخته می شود) در مورد مشکلات کارت های نقدی کریپتو در کلمبیا سؤال کرد. بایننس به این سوال با اعلامیه ای پاسخ داد که نشان می دهد خدمات کارت نقدی از 25 آگوست به حالت تعلیق در خواهد آمد، اما در مورد مسائلی که منجر به این تصمیم شده است توضیح بیشتری نداد.

بایننس برای اولین بار برنامه خود را برای کارت های نقدی دارای پشتوانه رمزنگاری در آوریل 2020 با تمرکز بر ورود به بازار پرداخت جهانی اعلام کرد. از جولای 2020، این کارت های نقدی رمزنگاری شده به کشورهای اروپایی و بسیاری از کشورهای دیگر در سراسر جهان ارسال می شد. صرافی رمزارز سپس با پردازشگر پرداخت Swipe همکاری کرد تا بر روی ارائه کارت‌های نقدی کریپتو در ایالات متحده نیز تمرکز کند.

مرتبط با: پی پال انگلستان خرید بیت کوین را تا اوایل سال 2024 متوقف می کند

کوین تلگراف برای یافتن دلایل احتمالی تعلیق کارت های نقدی کریپتو در آمریکای لاتین و خاورمیانه با بایننس تماس گرفت، اما هیچ پاسخی از صرافی دریافت نکرد. با این حال، Binance به Cointelegraph گفت که “تنها بخش کوچکی از کاربران ما (کمتر از 1٪ از کاربران در بازارهای ذکر شده) تحت تأثیر قرار می گیرند.”

در حالی که بایننس ادعا می کند که تنها 1٪ از چنین کاربرانی تحت تأثیر این تصمیم قرار می گیرند، مشخص شد که برخی از توییت های مدیر عامل بایننس در مورد اعلام کارت نقدی کریپتو و پاسخ به X حذف شده است.

مجله: بازی های بلاک چین در واقع غیرمتمرکز نیستند… اما این در حال تغییر است
نویسنده: Prashant Jha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *