به روز رسانی بیت کوین با کارمزد صفر بایننس ممکن است منعکس کننده رکود ماه مارس باشد


صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در بیانیه‌ای رسمی برنامه‌های خود را برای اجرای به‌روزرسانی‌هایی برای معاملات بیت‌کوین با کارمزد صفر از ۷ سپتامبر اعلام کرده است.

صرافی ارز دیجیتال بایننس در 24 آگوست اعلام کرد که قصد دارد برنامه معاملاتی بیت کوین با کارمزد صفر خود را جایگزین کند. این اقدام پتانسیل ایجاد یک رکود قابل توجه در بازار را دارد که یادآور کاهش 90 درصدی حجم معاملات است که پس از توقف معاملات با کارمزد صفر بایننس مشاهده شد. مارس.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که قصد دارد از ۷ سپتامبر به‌روزرسانی‌هایی را برای معاملات بیت‌کوین با کارمزد صفر اجرا کند. بایننس قصد دارد معاملات بیت کوین با کارمزد صفر را با جفت معاملات نقطه ای و حاشیه بیت کوین (BTC) / USD واقعی (TUSD) مبادله کند.

پیش از این، معامله‌گران هنگام معامله BTC با جفت‌های TUSD با هزینه‌های سازنده و گیرنده صفر مواجه بودند. با این حال، اکنون هزینه مشارکت منظم بر اساس سطح VIP کاربر اعمال خواهد شد. با این حال، کاربران همچنان هنگام معامله بیت کوین در جفت معاملات نقطه و حاشیه BTC/TUSD با هیچ کارمزد سازنده مواجه نخواهند شد.

حجم معاملات مربوطه در جفت معاملات نقطه و حاشیه BTC/TUSD در محاسبه ردیف VIP و در همه برنامه‌های ارائه‌دهنده نقدینگی در نظر گرفته می‌شود. علاوه بر این، تخفیف‌های BNB، تخفیف‌های ارجاع و سایر تعدیل‌های کارمزد برای حجم معاملات نقطه‌ای و حاشیه BTC/TUSD ادامه خواهند داشت.

به نظر می رسد بایننس به تلاش خود برای تجارت بیت کوین با کارمزد صفر برای TUSD پایان می دهد، که نشان می دهد پشتیبانی از استیبل کوین TUSD به دلیل نگرانی های مختلف رو به کاهش است. مهمتر از آن، کاربران در هنگام معامله بیت کوین در جفت معاملات نقطه و حاشیه FDUSD، امتیاز کارمزدهای سازنده و گیرنده صفر را حفظ خواهند کرد.

تعدیل بایننس برنامه معاملاتی بیت کوین با کارمزد صفر خود برای جفت معاملات نقطه ای و حاشیه BTC/TUSD می تواند ناخواسته منجر به فروش جدیدی در بازار شود.

مرتبط با: بایننس بانک های روسیه را به عنوان کارت های زرد و سبز در پلتفرم خود ممنوع می کند

طبق CoinMarketCap، جفت‌های BTC/TUSD و BTC/USDT به ترتیب با 11% و 7% بیشترین جفت‌های معامله شده برای بیت‌کوین را تشکیل می‌دهند. پس از اینکه بایننس حمایت از BUSD را متوقف کرد و TUSD را به عنوان تنها جفت معاملاتی برای معاملات بیت کوین با کارمزد صفر تعیین کرد، حجم معاملات جفت تتر (USDT) به طور قابل توجهی کاهش یافت.

این صرافی بار دیگر کانون توجه را از TUSD که به طور گسترده معامله می شود به استیبل کوین کمتر شناخته شده FDUSD تبدیل کرده است. به طور خاص، FDUSD در بین 10 جفت برتر بیت کوین از نظر حجم معاملات نیست. ارزش بازار FDUSD 324 میلیون دلار است.

مجله: ریسک سپرده: صرافی های رمزنگاری واقعاً با پول شما چه می کنند؟


نویسنده: Amaka Nwaokocha

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *