صرافی کریپتو بایننس خدمات یورو را پس از شرکای جدید فیات بازمی گرداند


پرداخت‌ها، سپرده‌ها و برداشت‌های یورو برای کاربران اروپایی بایننس، ماه‌ها پس از قطع خدمات توسط PaySafe، دوباره فعال شده است.

صرافی کریپتو بایننس چند ماه پس از از دست دادن شریک فیات قبلی خود PaySafe در ماه سپتامبر، اعلام کرد که شرکای جدیدی را برای واریز و برداشت یورو اضافه کرده است.

بایننس در 19 اکتبر اعلام کرد که قراردادهایی با شرکای فیات جدید برای پرداخت، سپرده و برداشت یورو امضا کرده است.

این اقدام به دنبال مسائل نظارتی و بانکی در اتحادیه اروپا است، جایی که این شرکت پس از از دست دادن پشتیبانی از PaySafe در ماه سپتامبر مجبور به جستجوی شرکای بانکی جدید شد.

بایننس گفت که کاربران شروع به مهاجرت به خدمات جدیدی کرده‌اند که توسط «تعدادی شرکای فیات تنظیم‌شده و مجاز» ارائه شده‌اند. با این حال، وی مشخص نکرد که با چه شرکت هایی مشارکت داشته است.

در این اطلاعیه آمده است که خدمات فیات ارائه شده توسط شرکای جدید شامل سپرده گذاری و برداشت یورو از طریق Open Banking و SEPA/SEPA Instant است.

کاربران همچنین می‌توانند با استفاده از SEPA (منطقه پرداخت یورو)، کارت‌های نقدی و موجودی فیات، کریپتو بخرند و بفروشند و جفت‌های نقدی یورو را معامله کنند.

در اواخر سپتامبر، بایننس از کاربران اروپایی خود خواست تا قبل از پایان ماه اکتبر، یورو خود را به تتر (USDT) تبدیل کنند، اما آخرین اعلامیه ممکن است نشان دهد که این کار دیگر ضروری نیست.

مرتبط با: بایننس برداشت ها را در اروپا محدود می کند و به مشکلات مربوط به پردازشگر پرداخت اشاره می کند

اما برخی از کاربران هنوز گزارش نویسی مسائلی وجود داشت که حتی پس از اعلام، یورو سپرده شد، در حالی که دیگران پرسید درباره شرکای فیات برای پوند انگلیس در بریتانیا.

Paysafe حمایت از معاملات پوند بریتانیا را در ماه مه پس از نگرانی های مطرح شده در مورد شراکت توسط تنظیم کننده های مالی بریتانیا لغو کرد.

Binance دسترسی به صرافی خود را برای کاربران جدید مستقر در بریتانیا در 16 اکتبر به حالت تعلیق درآورد. این اقدام پس از آن صورت می‌گیرد که ناظر این کشور، سازمان رفتار مالی (FCA)، به همکاری با یک شخص ثالث برای تأیید ارتباطات در پلتفرم تحت قوانین محلی جدید پایان داد.

بایننس هنوز شراکت فیات را برای صرافی بریتانیا ارائه نکرده است، جایی که کاربران بریتانیایی هنوز قادر به واریز GBP نیستند.

Cointelegraph برای جزئیات بیشتر با Binance تماس گرفت اما بلافاصله پاسخی دریافت نکرد.

مجله: SBF ظاهراً از چین رشوه گرفته است، بایننس اعلام کرد که حساب را مسدود کرده است: آسیا اکسپرس
نویسنده: Martin Young

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید