بایننس به دلیل حادثه Cyber ​​Earn به کاربران غرامت 1 میلیون دلاری پرداخت خواهد کرد


به دلیل مشکل پل زدن زنجیره ای، کاربران از برداشت دارایی های CYBER Earn خود از صرافی منع شدند.

صرافی کریپتو بایننس در حال بازپرداخت 1 میلیون تتر (1 میلیون دلار) به کاربران برای رسیدگی به رویداد توکن CyberConnect (CYBER) است.

همانطور که صرافی در 7 سپتامبر گزارش داد، تفاوت قیمت در توکن‌های CYBER فهرست شده به دلیل فشار نقدینگی رخ داد که پل‌های زنجیره‌ای متقابل CYBER را در صرافی کریپتوکارنسی کره‌ای Upbit در هفته قبل محدود کرد. این باعث شد که آربیتراژورها CYBER را از بایننس وام بگیرند تا از این تفاوت سود ببرند. در مقابل، کاربران Binance که CYBER را در برنامه Flexible Earnings سهام داشتند، از بازپرداخت بازپرداخت منع شدند، زیرا دارایی های مشمول قرض گرفته شدند و به سقف اعتبار رسیدند. صرافی اعلام کرد:

“به جز محصولات مبتنی بر اثبات سهام (PoS)، اکثر محصولات مالی انعطاف‌پذیر ارز دیجیتال از طریق قرض دادن دارایی‌های مشترک شده به سایر کاربران از طریق مارجین یا وام‌های تضمین شده درآمد ایجاد می‌کنند. در شرایط شدید، وام‌گیرندگان ممکن است نتوانند وام‌های خود را به موقع بازپرداخت کنند یا وام های مشترک “ممکن است در بازپرداخت دارایی ها تاخیرهایی وجود داشته باشد. این وضعیت در 2023/08/31 بود.”

بایننس اعلام کرد که برای جلوگیری از اعطای وام در دوره‌های نوسان بالا، اقدامی برای افزایش نرخ بهره در دارایی‌های سهامدار انجام خواهد داد.

به عنوان یک راه حل، صرافی 800000 Tether (USDT) و 871 پاداش انباشته CYBER را به 887 کاربر آسیب دیده که قادر به استفاده از محصولات CYBER در طول حادثه نبودند، ارائه کرد. کوپن دیگری به ارزش 200,000 USDT که توسط بنیاد CyberConnect حمایت می شود، بین همه کاربرانی که در طول رویداد از طریق بایننس سود انعطاف پذیر در CYBER شریک می شوند، صرف نظر از اینکه آیا توکن های خود را بازخرید کنند یا نه، توزیع می شود. این شرکت همچنین نوشت:

بایننس به صلاحدید خود این حق را برای خود محفوظ می دارد که در هر زمان و به هر دلیلی بدون اطلاع قبلی، این اطلاعیه را اصلاح یا لغو کند.

مطالب مرتبط: بایننس قراردادی هوشمند برای بازپرداخت کاربرانی که تحت تأثیر 3 میلیون دلار قالی‌کشی قرار گرفته‌اند، ایجاد می‌کند


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *