با خروج صرافی از هلند، بایننس کاربران را به Coinmerce هدایت می کند


طبق گزارش ها، «صدها هزار» کاربر Binance مستقر در هلند این فرصت را خواهند داشت که دارایی های خود را به صورت رایگان به Coinmerce منتقل کنند، زیرا بازار سهام کاهش می یابد.

صرافی جهانی ارزهای دیجیتال Binance به توافقی دست یافته است تا کاربران خود را در زمانی که Coinmerce فعالیت خود را در هلند متوقف کند، منحرف کند.

صرافی کریپتو هلندی کوین‌مرس در یک پست وبلاگی در تاریخ 6 ژوئیه گفت که “صدها هزار” کاربر مستقر در هلند از بایننس هدایت خواهند شد و به آنها این امکان را می‌دهد که دارایی‌های دیجیتال خود را به صورت رایگان به پلتفرم منتقل کنند. بایننس در ژوئن اعلام کرد که تا حد زیادی خدمات خود را برای کاربران هلندی در 17 ژوئیه متوقف می کند، زیرا نتوانست مجوز ارائه دهنده خدمات دارایی مجازی در این کشور را دریافت کند.

ما اینها را ارائه می دهیم [Binance] نیک اسمیت ون اوین، یکی از بنیانگذاران Coinmerce، گفت: «پلتفرمی معادل برای کاربران که با تمام قوانین و مقررات اروپایی مطابقت دارد. انتقال بدون درز خواهد بود و با مشورت بایننس، انتقال را تا حد امکان برای کاربران آسان کرده ایم.

در آوریل 2022، بانک مرکزی هلند، بایننس هولدینگ را به دلیل ارائه خدمات رمزنگاری بدون ثبت نام مناسب، حدود 3.3 میلیون دلار جریمه کرد. در آن زمان، بانک گفت که صرافی “تعداد زیادی مشتری در هلند دارد”.

مرتبط با: خروج بایننس هلند – بانک مرکزی هلند می‌گوید عدم موفقیت ثبت نام محرمانه است

از آنجایی که صرافی اصلی ارز دیجیتال به گسترش فعالیت های خود به سایر کشورها از جمله قزاقستان ادامه می دهد، مقامات برخی از حوزه های قضایی بر Binance فشار می آورند. در ایالات متحده، بازار سهام جهانی در دعاوی کمیسیون بورس و اوراق بهادار و کمیسیون معاملات آتی کالا نامگذاری شده است. طبق گزارش ها، بازوی فرانسوی Binance نیز تحت بررسی است.

مجله: ETFهای کریپتو HK در آتش سوختند، Binance Maverick در مورد FOMO، هک پلی: آسیا اکسپرس هشدار داد
نویسنده: Turner Wright

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *