بایننس ویژگی پیشگیری از معاملات خود را برای معاملات نقطه ای و حاشیه ای ارائه می کند


تابع STP بایننس که در ژانویه 2023 معرفی شد، برای جلوگیری از اجرای سفارشی طراحی شده است که منجر به خود معامله می شود.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس در حال افزایش ابزارهای خود با هدف جلوگیری از کارمزدهای غیرضروری معاملاتی مرتبط با معاملات غیرعمدی خود است.

بایننس در 11 اکتبر در وبلاگ خود اعلام کرد که در تاریخ 26 اکتبر به طور کامل قابلیت پیشگیری از خود معامله (STP) را برای همه کاربران معاملات نقطه ای و حاشیه ای ارائه می کند.

پس از ادغام، حالت STP «تعیین کننده انقضا» حالت پیش‌فرض برای همه جفت‌ها و سفارش‌های معاملاتی در پلت‌فرم‌های معاملاتی نقطه‌ای و حاشیه بایننس خواهد بود.

طبق یادداشت های اعلامیه، پس از فعال شدن ویژگی STP، کاربران می توانند بررسی کنند که کدام سفارش ها به دلیل عملکرد STP در صفحه تاریخچه تراکنش در وب سایت رسمی بایننس، اپلیکیشن بایننس و اپلیکیشن دسکتاپ بایننس منقضی شده اند.

تابع STP بایننس که در ژانویه 2023 معرفی شد، برای جلوگیری از اجرای سفارشی طراحی شده است که منجر به خود معامله می شود. این تابع، معامله‌گران رابط برنامه‌نویسی کاربردی (API) را هدف قرار می‌دهد که برنامه‌های خاصی را برای اجرای خودکار معاملات با موتور معاملاتی صرافی نصب می‌کنند.

خود معامله زمانی اتفاق می افتد که یک کاربر API یا گروهی از کاربران مرتبط به طور عمدی یا ناخواسته با خود معامله کنند. STP به معامله گران API اجازه می دهد تا از تراکنش های تصادفی خود مبادله ای اجتناب کنند و به کاربران کمک می کند از هزینه های غیرضروری مرتبط با چنین تراکنش هایی اجتناب کنند.

مرتبط با: صرافی‌های غیرمتمرکز آهنربایی برای سرمایه‌گذاران ارزهای دیجیتال: آزمایشگاه‌های Solidus

بایننس می‌گوید: «بدون STP، خود معامله‌ای غیرعمدی می‌تواند در یک بازار رقابتی رخ دهد. برای مثال، زمانی که سفارش‌هایی از واحدهای تجاری مختلف یک شرکت، با استفاده از UID منحصربه‌فرد یکسان و با استراتژی‌های معاملاتی نامرتبط، دستوراتی صادر می‌کنند که با یکدیگر معامله می‌کنند.» گفت.

در حالی که معاملات خود-معامله ای غیرعمدی از طریق STP انجام می شود، معامله شخصی عمدی در بورس ممنوع است. بایننس نوشت: «زمانی که معامله شخصی عمداً برای ایجاد توهم فعالیت تجاری انجام می شود، ممکن است نوعی دستکاری بازار در نظر گرفته شود. او اضافه کرد:

«تیم نظارت بر بازار ما فعالانه فعالیت بازار را برای شناسایی تجارت شخصی عمدی و سایر اشکال دستکاری بازار نظارت می کند. بایننس ابزارهای جامعی برای ردیابی تجارت شخصی عمدی و تحقیق مجرمان دارد.

همانطور که قبلا ذکر شد، بایننس ویژگی STP را برای معاملات آتی حاشیه USD در API در آگوست 2023 ادغام کرد. بایننس گفت: «عملکرد STP اختیاری است و تنها زمانی اعمال می‌شود که کاربران آن را فعال کنند.

مجله: Web3 Gamer: Minecraft ممنوعه، بیت کوین P2E، آیفون 15 و بازی های کریپتو


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید