با ادامه مهاجرت مدیران، مدیر محصول بایننس استعفا داد


مایور کامات، رهبر محصول بایننس، گفت که پس از سال ها کار در زمینه محصول، پرچم را به “رهبران نسل بعدی” سپرد تا کمی استراحت کنند.

صرافی ارزهای دیجیتال بایننس همچنان برخی از مدیران کلیدی خود را از دست می دهد زیرا تنظیم کننده ها در سراسر جهان این پلت فرم را بیشتر مورد بررسی قرار می دهند.

مایور کامات، رئیس محصول بایننس، تایید کرد که پس از نزدیک به دو سال خدمت به این شرکت، صرافی ارز دیجیتال را ترک می کند.

زمان آن فرا رسیده است که کناره گیری کنم و رهبری محصول را به نسل بعدی رهبران بایننس بسپارم. کامات در سپتامبر به کوین تلگراف گفت: «من از نزدیک با نامزدهای محصول کار کردم تا از انتقال نرم اطمینان حاصل کنم.

کامات همچنین گفت که پس از 20 سال “کار مداوم محصول” زمان خوبی است که شخصاً استراحت کند. اضافه:

کار در Binance و مشاهده رشد کاربران ما یک تجربه مادام العمر بوده است. با تشکر از [Changpeng Zhao] با تشکر از CZ و کل تیم رهبری برای این فرصت شگفت انگیز. من از لبه بایننس حمایت خواهم کرد.”

کامات که قبلاً مدیر محصول شرکت هایی مانند گوگل و آگودا بود، در ژانویه 2022 به عنوان مدیر محصول به بایننس پیوست. با توجه به پروفایل لینکدین خود، این مدیر اجرایی با سرپرستی تیم های جهانی محصول و طراحی در بایننس به بایننس کمک کرده است از 80 میلیون به بیش از 150 برسد. میلیون کاربر در 18 ماه

رهبر سابق محصولات بایننس به عنوان یکی از اولین کسانی شناخته می شود که بیت کوین (BTC) را پذیرفته است. طبق گزارش ها، او دو بیت کوین اول خود را در سال 2011، تنها دو سال پس از راه اندازی این ارز دیجیتال خریداری کرد. کامات گفت که این برای اهداف سرمایه گذاری نیست، بلکه برای خرید اتصال VPN است.

مرتبط با: صرافی‌های کریپتو هند CoinSwitch و CoinDCX کارکنان خود را در بحبوحه سقوط بازار کاهش دادند

آخرین استعفای بایننس تنها چند هفته پس از خروج قابل توجه مدیران کلیدی از جمله پاتریک هیلمن، مدیر ارشد استراتژی بایننس صورت می گیرد. در حالی که مدیر اجرایی دلایل شخصی برای خروج خود را ذکر کرد، بسیاری از ناظران ارزهای دیجیتال مشکوک بودند که این خروج با تحقیقات بایننس توسط وزارت دادگستری ایالات متحده ارتباط دارد.

در میان دیگر خروج‌ها، هان نگ، مشاور عمومی و استیون کریستی، معاون ارشد انطباق، نیز طبق گزارش‌ها، بایننس را در اوایل جولای ترک کردند.

گزارش تکمیلی توسط خبرنگار Cointelegraph، Prashant Jha.

مجله: آسیا اکسپرس: ایردراپ ملی تایلند، کاربران دلیو ویران شده، برترین کشور رمزنگاری ویتنام


نویسنده: Helen Partz

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *