Binance ورود کاربران جدید را در بریتانیا متوقف می کند


این اقدام پس از آن صورت گرفت که سازمان رفتار مالی محدودیت هایی را بر شریک بریتانیایی خود REBS اعمال کرد.

صرافی کریپتو Binance پذیرش کاربران در بریتانیا را از ساعت 17:00 به وقت محلی در 16 اکتبر متوقف خواهد کرد.

طبق بیانیه بایننس، این اقدام پس از آن صورت می‌گیرد که سازمان رفتار مالی کشور (FCA) الزامات الزام آور قانونی را بر شریک خود Rebuildingsociety.com Ltd (REBS) در 10 اکتبر تحمیل کرد. این تصمیم، از جمله موارد دیگر، REBS را از تبلیغات تبلیغاتی برای درخواست محصولات Binance منع کرد. و خدمات بورسا نوشت:

بایننس در حال حاضر به دنبال یک اعتبارسنجی مجاز جدید FCA است. با این حال، برخی محدودیت‌های موقت در پلتفرم ما (به عنوان مثال www.binance.com/en-GB و آخرین نسخه برنامه تلفن همراه ما) در طول دوره تا زمانی که بایننس کار کند اعمال خواهد شد. با یک اعتبارسنجی مجاز جدید FCA.” آغاز شده و تبلیغات مالی آنها مجدداً تأیید شده است.

کاربران موجود بایننس در بریتانیا به استفاده از خدمات خود ادامه خواهند داد. با این حال، بورس اعلام کرد که «هیچ محصول و خدمات جدیدی در این دوره میانی ارائه نخواهد شد». چندین محصول موجود در پلتفرم بین‌المللی بایننس، مانند کارت‌های هدیه، آکادمی بایننس، تحقیقات بایننس، خوراک بایننس و پاداش ارجاع، در حال حاضر در پلتفرم بریتانیا در دسترس نیستند.

کوین تلگراف قبلا گزارش داده بود که FCA شروع به اجرای مجموعه ای از قوانین بازاریابی کریپتوهای جدید کرده است که صرافی ها را ملزم می کند تا «به روشی باز، منصفانه و صادقانه برای مصرف کنندگان بریتانیایی بازاریابی کنند و همچنین هشدارهای خطری را که مردم درک می کنند ارائه کنند». در آن زمان، این تصمیم همچنین به نهادهای ثبت شده در FCA اجازه داد تا محصولات و خدمات را به نمایندگی از شرکت های خارج از کشور ثبت نشده در FCA عرضه کنند. بایننس قصد داشت از REBS استفاده کند تا به کاربران بریتانیا اجازه دهد محصولات و خدمات صرافی را از طریق یک دامنه محلی مشاهده کنند، زیرا صرافی در FCA ثبت نشده است.

مجله: SBF ظاهراً از چین رشوه گرفته است، بایننس اعلام کرد حساب مسدود شده است


نویسنده: Zhiyuan Sun

اشتراک گذاری و حمایت

امیر کرمی

امیر کرمی

کارشناس تولید محتوا و علاقه مند به ارز دیجیتال و دنیای فناوری 😉

دیدگاهتان را بنویسید